Kampanyalar
BPN
Yoğun istek üzerine 1 Ağustos 2018 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında tüm yurtiçi para transferlerinde %50 indirimle sadece 5 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’nin 81 ilinden tüm Türkiye’ye para gönderebilirsiniz.

BPN’yle yurtiçi para transferi yapmak için sizin ya da para göndereceğiniz kişinin herhangi bir banka hesabına sahip olması gerekmez. Yalnızca geçerli kimliğinizle, Türkiye’nin dört bir yanındaki 1.400’den fazla BPN temsilcisinin herhangi birine giderek dakikalar içerisinde 5 TL'den başlayan ücretlerle para gönderebilirsiniz. Geçerli kimlik türleri hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

NEDEN BANKA YERİNE BPN’YLE YURTİÇİ PARA TRANSFERİ YAPMALISINIZ?

  • Bankalarla kıyaslandığında çok daha uygun fiyatlara, Türkiye içinde hızlı ve zahmetsizce USD ve Euro gönderebilirsiniz, üstelik parayı gönderdiğiniz kişi parayı gönderdiğiniz para biriminde, sadece birkaç dakika sonra çekebilir.
  • Klasik mesai saatleri dışındaki esnek saatlerde, kimi noktalarda 23.00’e kadar para gönderebilir ve BPN’yle adınıza gelen parayı alabilirsiniz.
  • Bayramlarda, tatillerde bankalar ve postaneler gibi kurumlar kapalıyken bile BPN temsilcisi açık noktalardan dakikalar içinde para gönderebilirsiniz.
  • Müşteri memnuniyeti konusunda iddialıyız. Noktalarımız ve işlem merkezimiz her zaman en kısa sürede müşterilerimize çözüm bulur, bankalar ve postanelerde beklenen uzun kuyruklar BPN noktalarında bulunmaz.
  • Yabancı müşteriler için postanede, bankada İngilizce bilen muhatap bulmak zorken, BPN noktalarında bu bir sorun değil.
  • Banka hesabı olmayan askerlik yapan gençler, öğrenciler, kırsal kesimde merkezden uzak kimseler Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun geçerli kimliğinizle, güven içinde para gönderip alabilirsiniz.
Yurtiçi Para Transferi Yapmak İstiyorum