Blog
BPN

Para Transferi

BPN ve Çağrı Market işbirliğiyle para transferi Çağrı Market’te!
Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına BPN ve Çağrı Market işbirliğiyle, hızlı ve kolay bir şekilde bankasız para transferi yapabilirsiniz. Haftanın her günü, Çağrı Market mağazalarının açık olduğu tüm saatlerde, banka hesabına ihtiyaç duymadan, kolay ve güvenilir bir şekilde yurtiçi ve yurtdışı para transferi yapabilirsiniz.
BPN ve Çağrı Market işbirliği, alışveriş yapan müşterilerin günlük yaşamdaki ihtiyaçlarından biri olan para transferinin, Çağrı Market mağazalarından gerçekleştirilmesine olanak sağlayarak, BPN ve Çağrı Market’in perakende sektöründe sınırsız hizmet anlayışının örneklerinden birini sergilemektedir.
Banka hesapları ile yapılan para transferlerinde müşteriler zamanla ilgili kısıtlamalara takılabiliyor. Ancak BPN ve Çağrı Market işbirliğiyle bu kısıtlamalara takılmadan para transfer işlemi BPN ve Çağrı Market’in çalışma saatlerine göre düzenleniyor, haftasonu ve resmi tatillerde bile birkaç dakika içerisinde Türkiye’nin dört bir yanına BPN güvencesiyle para transferi yapma imkanı sağlıyor.


Yurtiçi Para Transferi

BPN ve Çağrı Market işbirliğiyle, Türkiye genelinde 1.400’den fazla BPN noktasına para gönderebilirsiniz ya da BPN noktalarından size gönderilen parayı alabilirsiniz. Üstelik para gönderen kişinin ya da parayı alacak olan kişinin banka hesabının olmasına gerek yok. Para sadece birkaç dakika sonra alıcı tarafından alınabilir. Çağrı Market’in çalışma saatleri içinde, dilediğiniz zaman, hafta sonlarında bile para transferi yapmanız mümkün.


Yurtdışı Para Transferi

Yurtdışı para transferleri BPN ve Western Union işbirliğiyle yapılmaktadır. Western Union dünya çapında, 200’den fazla ülke ve bölgede 500.000’den fazla noktada para transfer hizmeti vermektedir.
BPN ve Çağrı Market işbirliğiyle, haftasonu, resmi tatil ve geç saatlerde bile 200’den fazla ülke ve bölgeye dakikalar içinde para gönderebilir, size gelen parayı alabilirsiniz; üstelik banka hesabına ihtiyaç duymadan.


Yurtdışı para transfer ücret tarifesine ulaşmak için tıklayınız

Para Gönderme

Fotoğraflı kimlik belgenizle Çağrı’ya gidin

Para Gönderme Pusulasını Eksiksiz Doldurun

Gönderilecek Tutarı, Komisyon Tutarı ile Yetkiliye Verin

İşleme Ait Dekontları İmzalayın

Dekont Üzerindeki Bilgileri Alıcıya İletin


Para Alma

Fotoğraflı kimlik belgenizle Çağrı’ya gidin

Para Alma Pusulasını Eksiksiz Doldurun

Yetkili Tarafından İşlem Onayını Bekleyin

Yetkili Onayından Sonra Paranızı Alın

İşleme Ait Dekontları İmzalayın


Sıkça sorulan sorular hakkında bilgi almak için tıklayınız