BPN

BPN Ödeme Kuruluşu ile Yurt içi ve Yurt dışı Para Transferi Dükkanlarda!

Geçtiğimiz senelerde Resmi Gazete’de yayımlanan kanun ile hızlı para transferi işlemlerinin ilk defa bankalar dışındaki ödeme kuruluşları tarafından yapılmasına imkan sağlanmıştı. BPN Ödeme Kuruluşu A.Ş, 2015’ten bu yana BDDK’dan aldığı faaliyet izniyle hizmet veriyor. Kendi markasıyla yurt içi para transferi hizmeti de veren BPN Ödeme Kuruluşu’nun, Türkiye genelinde şimdiden 1.000’in üzerinde temsilcisi bulunuyor ve her geçen gün ağını daha da genişletiyor.

BPN, gereklilikleri sağlayan işletmelere “bayilik / temsilcilik ücreti” almadan, BPN temsilcisi olma şansı sunuyor. İşletmeler BPN temsilcisi olarak mevcut iş yerlerinde ek bir masraf yapmadan; BPN’in kendi markasıyla yurt içi para transferi, Western Union ile de yurt dışı para transferi işlemleri yaparak ek gelir kazanabiliyor.

Kuyumcu, seyahat acentesi, telefoncu ve daha nice esnaf BPN Ödeme Kuruluşu A.Ş. - Western Union hizmet noktası olabiliyor.

BPN; kuyumcu, telefoncu, fatura ödeme merkezi, seyahat acentesi gibi farklı sektörlerden temsilcileri ağına dahil ediyor. Mahalledeki dükkan ya da şehirdeki seyehat acentesinden BPN ile yurt içi para transferi, Western Union ile yurt dışı para transferi yapılabilmesiyle, artık yalnızca mesai saatlerinde, iş günlerinde işlem yapmak zorunda kalınmıyor. Resmi tatillerde ya da akşam geç saatlerde, bankalar veya postaneler kapalıyken de BPN temsilcilerinden; dakikalar içinde BPN ile yurt içine, Western Union ile dünya genelindeki 200’den fazla ülke ve bölgeye hızlı para transferi yapılabiliyor.