Telefonda Para Transferi

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

EN YAKIN TEMSİLCİMİZ

EN YAKIN BPN NOKTASI

Telefonda Para Transferi hizmeti ile 2.000 TL altında para transferi gerçekleştirmek için daha önce BPN temsilci noktalarından bir kereye mahsus işlem yapmış olmanız gerekmektedir. Eğer BPN müşteriyseniz işlem merkezimizi arayarak evinizden çıkmadan 2.000 TL altı işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Telefonda Para Transferi yapabilmeniz için; kayıtlı müşterimiz olmanız gerekmekte olup doğrulama yapılabilmesi için geçerli bir mobil numara, e-mail hesabı ve adınıza ait bir banka hesabınızın bulunması gerekmektedir.

Daha önce BPN’den herhangi bir işlem yapmadıysanız telefonda para transferi hizmetinden faydalanamazsınız. Size en yakın BPN noktasını ziyaret edip, BPN’de kaydınızı oluşturarak telefonda para transferinden yararlanabilirsiniz.

Telefonda Para Transferi işlemlerinin üst limiti 2.000 TL ‘dir. 1.999 TL ve altı tüm işlemler için geçerlidir.

İşlem Merkezi’mizi aradığınızda özel olarak bir ücretlendirmeye tabii tutulmazsınız. Normal bir telefon hattını aramış gibi ücretlendirilirsiniz ve noktadan gerçekleştirilen işlem ücretleriyle aynı şekilde ücretlendirilirsiniz.

Gönderilen tutarın bilgileri alıcıya dakikalar içinde iletilir. Alıcı birkaç dakikalık işlemle adına gönderilen parayı ilgili noktalardan teslim alabilir.

Wu SSS