EN YAKIN TEMSİLCİMİZ

EN YAKIN TEMSİLCİMİZ

EN YAKIN BPN NOKTASI Tarayıcınız coğrafi konumu desteklemiyor.

0 Adet Temsilcimiz bulundu

Daha Fazla Göster

Blog

Blog

01

05

 • BPN ile Telefondan Para Transferi Nasıl Yapılır?

  BPN, yurtiçi ve yurtdışı para transfer hizmetlerini kolay ve hızlı gerçekleştirmenize yönelik optimum çözümler üretir. Tüm işlemleriniz hızlı ve zahmetsiz şekilde gerçekleştirilir. BPN’ nin sizlere sunduğu transfer hizmetleri arasında telefondan para gönderimi bulunur.

 • Telefonda Yurtdışına Para Transferi Nasıl Yapılır?

  Yurtdışına para göndermek, pek çok kişi tarafından uzun süren ve zahmetli bir iş olarak biliniyor. Geçmiş yıllarda yaşanan prosedürlerin çokluğu ve teknik aksaklıklar, bu inanışın hâlen devam etmesine yol açıyor. Oysa gelişen teknolojiler sayesinde yurtdışına para transferi yapmak, son derece kolay!

 • Uluslararası Para Transferi

  BPN, uluslararası para transferi hizmetlerini Western Union işbirliğiyle gerçekleştirir. Western Union ® para transfer hizmeti, kolaylığı nedeniyle benzersiz bir servistir. Para dakikalar içerisinde alıcıya ulaşır ve alıcı kolaylıkla, banka hesabına gerek duymaksızın parayı çekebilir.

 • BPN ile Fatura Ödeme

  BPN; Türkiye’nin birçok noktasında verdiği hizmetlerle kolaylık sağlar. Hem yurtiçi hem de yurtdışı para transferlerini dakikalar içerisinde gerçekleştirmenizi sağlayan hizmet ağının yanı sıra fatura ödemeleriniz için de avantaj sunar.

 • BPN ile Para Transferi Limitleri Ne Kadar?

  Uluslararası para transferi, pek çok farklı değişken içeren bir konudur ve bu sebeple de yurtdışına para göndermek isteyen herkesin, tüm detayları dikkatli bir şekilde incelemesinde yarar bulunur. Para transferi yapacak kişilerin dikkat etmesi gereken noktalar arasında, yurtdışı para transferi limitleri de bulunur.