Blog
BPN

Hafta Sonu Para Transferi Olur Mu?

Para transferi ile ilgili en büyük sorun mesai saatleri içerisinde olmasıdır. Ancak para transferiyle ilgili aklınızdaki tüm sınırları kaldırıyoruz. Hafta sonu para transferi olur mu, diye düşünmenize gerek kalmadan yurtdışı ve yurt içi para transferlerinizi istediğiniz gün yapabilmenizi sağlıyoruz.

Hafta sonu ya da resmi tatillerde de kolay şekilde para transferi işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Geleneksel para transferi yöntemlerindeki kısıtlamalar BPN para transferi hizmetinde bulunmuyor. Size en yakın hizmet noktasına ister hafta içi ister hafta sonu giderek para gönderebilir ya da gelen parayı çekebilirsiniz.

Üstelik banka hesabınız olmasına da gerek de yok. Western Union güvencesiyle dünyanın her yerine para gönderme olanağınız var. Sıra beklemeden, zaman kaybetmeden isteğiniz zaman para transferi işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Sorunsuz ve güvenilir işlem sürecinde her detayı kontrol ediyoruz. Hafta sonu para transferi olur mu sorusunu ortadan kaldırıyoruz.

Hafta Sonu Yurt Dışına Para Göndermek İçin ne Yapmalıyım?

Hafta sonu yurtdışına para göndermek için size en yakın BPN hizmet noktasına gitmeniz yeterli. Sitemizde bulunan hizmet noktası bulma bölümünden bulunduğunuz yere en yakın hizmet noktasını bulabilirsiniz.

Temsilciliğimize geldiğinizde sıra beklemeden işleminizi yapmak için görevliye başvurabilirsiniz. Bankasız kolay para gönderme işlemi için MTCN numarası ve geçerli kimlik ile işleminiz kolaylıkla hallolur.

MTCN Para Transferi kontrol numarasıdır. Bu numarayla banka hesabına ihtiyaç duymadan para gönderebilirsiniz. Western Union hizmet noktaları dünyanın her yerinde her köşesinde hizmet veriyor. Yani para gönderdiğinizde gönderdiğiniz kişi herhangi bir Western Union hizmet noktasından parayı çekebilir. Yakınlarınıza, sevdiklerinize hafta sonu para transferi olur mu diye düşünmeden para gönderme imkanı sağlayarak, para işlemlerinizin zaman kısıtlamasını kaldırıyoruz.

Para Transferi Sadece Mesai Saatlerinde Mi Gerçekleştiriliyor?

Para transferlerinizi mesai saati gibi bir kısıtlama olmadan gerçekleştiriyoruz.Havale ve EFT gibi para transferi yöntemlerindeki kısıtlamalar bizim hizmetimizde yok. Mesai saatleri dışında da istediğiniz yerepara gönderebilir istediğiniz yerden gelen parayı çekebilirsiniz. Para transferinizi dakikalar içinde kolay işlem sürecinden memnun kalarak tamamlayabilirsiniz.

Geç saatlerde acil para çekme ya da gönderme konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Geç saatlerde de aynı hızda ve aynı kolaylıkla işlemleriniz yapılır. Hizmet noktası bulma konusunda da sorun yalamazsınız. Geniş hizmet noktası ağımız sayesinde kısa sürede hizmet noktasına gidebilirsiniz. Western Union para transferi konusunda dünyanın en başarılı firmasıdır. Yani güvenilir, hızlı, az masrafla para transferi yapma şansınız var. Hafta sonu para transferi olur mu diye düşünmeyin, artık transferlerinizi dünyanın her yerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Para Transferi Yapmak İçin Ne Gibi Şartlar Var?

Bankasız kolay para transferi için MTCN numarası ve geçerli kimlik dışında bir şart yok.Para transferi için size verilen formu doldurarak işleminizi yapabiliyorsunuz.Para transferi için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor.

Yurtiçi ve yurtdışı transferler için nüfus cüzdanı, pasaport ya da resimli ehliyet kullanabilirsiniz. Banka hesabına ihtiyacınız bulunmuyor. Her hangi gün ya da saat kısıtlaması olmadan işlemleriniz yapılıyor

Ancak internet bankacılığı ya da mobil uygulama kullanacaksınız o zaman aktif bir hesabınız olması gerekiyor. Mobil uygulama üzerinden de para transferi yapma olanağınız var.

Para Transferi Güvenli Mi?

Dünyanın en güvenilir para transferi koşullarını Western Union sunuyor. Kimlik bilgileriniz özel olarak korunurken paranızda her saniye kontrol altında tutularak transfer ediliyor. Hiçbir güvenlik sorunu yaşamadan kolay hizmetten yararlanabilirsiniz.

BPN olarak size para transferinde rehberlik ederken güvenli para transferi güvencesi de veriyoruz. Yasal standartlarla onaylanmış firma olarak tüm yasal haklarınızı koruyoruz. Para transferinde güven konusundahiçbir sorun yaşamadan işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Hizmet noktalarımızda kısa sürede güvenilir para transferi kolaylığını sunuyoruz.İster hafta sonu olsun ister başka bir gün en güvenilir ve en az masrafla para transferi hizmetini sağlıyoruz. Mesai saatleri gibi kısıtlamalara katlanmaya gerek kalmadan, hafta sonu para transferi olur mu diye düşünmeden, dünyanın her yerine para gönderebilir ve dünyanın her yerinden para transferi alabilirsiniz.