Yurtiçi Para Transferi

Türkiye’nin Dört Bir Yanına

ellipse
Temsilcilerimiz SizeEn YakınTemsilcimiz

Haftanın Her Günü,
Resmi Tatillerde Bile,
Geç Saatlere Kadar
Hızlı Yurtiçi Para Transferi

BPN ile yurtiçi para transfer hizmetini kullanarak banka hesabına ihtiyaç duymadan hızlı ve güvenilir bir şekilde Türkiye’nin dört bir yanına para gönderin ya da adınıza gönderilen parayı alın. Üstelik haftanın her günü, resmî tatiller hatta geç saatlerde bile size en yakın BPN temsilci noktasından sıra beklemeden Türkiye’nin herhangi bir yerindeki sevdiklerinize para gönderin ya da sevdiklerinizin adınıza gönderdiği parayı alın.

 • Yurtiçi Para Transferi
 • Yurtiçi Para Transferi
 • Yurtiçi Para Transferinde İsme ve IBAN'a Özel Transfer Hizmetleri
 • Yurtiçi Para Transferinde İsme ve IBAN'a Özel Transfer Hizmetleri

Yurtiçi Para Transferinde İsme ve IBAN'a Özel Transfer Hizmetleri

BPN olarak yurtiçi para transferi hizmetlerimizi genişletiyoruz. İsme Para Transfer ve IBAN'a Para Transfer seçenekleriyle, para transferi işlemlerinizi daha da çeşitlendiriyoruz. Her iki hizmetimiz de sizin ve sevdiklerinizin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Böylece her durumda güvenli ve hızlı bir şekilde para transferi yapabilirsiniz.

İsme Transfer Anında Para Göndermenin En Kolay Yolu

İsme Para Transferi, BPN'nin sunduğu en pratik ve erişilebilir hizmetlerden biridir. Bu özel hizmetimiz, sizlerin sevdiklerinize veya iş ortaklarınıza, günün her saati, haftanın her günü ve hatta resmi tatillerde bile kesintisiz para göndermenizi sağlar. 20.000 TL'ye kadar olan geniş bir işlem limiti sunarak, çeşitli ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

BPN noktalarını ziyaret ederek, alıcının adı üzerine hızlı ve güvenli bir şekilde para transferi yapabilirsiniz. İsme Transfer, özellikle alıcının banka hesabı olmayan veya anında nakde ihtiyacı olan durumlar için mükemmel bir çözümdür. Bu hizmet, paranın doğrudan ve hızla alıcıya ulaşmasını garantileyerek, acil finansal gereksinimlerin karşılanmasında büyük bir kolaylık sağlar.

 • İsme Transfer Anında Para Göndermenin En Kolay Yolu
 • İsme Transfer Anında Para Göndermenin En Kolay Yolu
 • IBAN'a Para Transfer İle Güvenli ve Hızlı Yurtiçi Para Transferi
 • IBAN'a Para Transfer İle Güvenli ve Hızlı Yurtiçi Para Transferi

IBAN'a Para Transfer İle Güvenli ve Hızlı Yurtiçi Para Transferi

IBAN'a Para Transfer, BPN'nin yenilikçi hizmetlerinden biri olarak, banka hesaplarına güvenli ve hızlı bir şekilde para transferi yapmanıza olanak tanır. Alıcının IBAN'ına 50.000 TL'ye kadar olan yüksek bir EFT limiti ile, iş günlerinde 08:30-17:00 saatleri arasında finansal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

IBAN’a Transfer hizmetimizle, sizlere banka hesabına yapılacak transferlerde büyük bir kolaylık ve hız sunuyoruz. IBAN'a Para Transfer işlemi, alıcıya para gönderirken maksimum güvenlik ve verimlilik sağlar. Bu hizmetle, para transferleriniz dakikalar içinde ve en üst düzeyde güvenlikle gerçekleşir. Böylece finansal işlemlerinizde hiçbir zaman aksamaya uğramazsınız.


İhtiyaç duyduğunuzda güvenle IBAN’a Transfer yapabilmeniz için BPN her zaman yanınızda.

Yurtiçi Para Transferi Nasıl Yapılır?

BPN ile yurtiçi para transferi işlemleri artık çok daha kolay! BPN temsilci noktalarına uğrayarak, geçerli bir kimlik kartınız ile hızla para gönderme işlemi yapabilirsiniz.

BPN ile banka hesabına ihtiyaç duymadan hızlı ve güvenilir bir şekilde hem alıcının ismine hem de alıcının banka hesabına IBAN'a para transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alıcıya ait ad-soyad bilgileri ve IBAN bilgileri ile Türkiye’nin dört bir yanına kolaylıkla para gönderebilirsiniz.

 

Güvenli ve hızlı bir şekilde, 50.000 TL EFT limiti ile iş günlerinde 08:30-17:00 saatleri arasında IBAN'a para transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

BPN, 2.000 üzeri nokta sayısı ile tüm finansal işlemlerinizi kolaylaştırmak için yanınızdadır.

 • Yurtiçi Para Transferi Nasıl Yapılır?
 • Yurtiçi Para Transferi Nasıl Yapılır?
 • Yurtiçi Para Gönderme Sürecini Altı Adımda Tamamlayın
 • Yurtiçi Para Gönderme Sürecini Altı Adımda Tamamlayın

Yurtiçi Para Gönderme Sürecini Altı Adımda Tamamlayın

 • Yurtiçi para transferinizi gerçekleştirmek için Temsilcilerimiz sayfasında size en yakın BPN hizmet noktasını bulun.
 • BPN temsilci noktasındaki görevliyle yurtiçi para gönderme işlemi gerçekleştireceğinizi söyleyerek göndermek istediğiniz tutarı, TCKN ve cep telefonu numaranız ile para göndermek istediğiniz kişinin TCKN ve cep telefonu bilgilerini paylaşın.
 • Görevli, cep telefonunuza işleme dair gönderilen para ve işlem ücreti bilgilerini de içeren bir SMS yönlendirir.
 • SMS’teki bilgilerle işleminizin gerçekleşmesini onaylıyorsanız görevliyle doğrulama kodunu paylaşın ve ana para ile işlem ücretinin tamamı olan toplam tutarı teslim edin.
 • Görevli, onayladığınız işlemi tamamlayarak dekontunuzu SMS ile cep telefonunuza yönlendirir.
 • Yurtiçi para gönderme işleminiz tamamlanmış olur ve alıcıya, adına gönderdiğiniz paraya dair SMS gönderilir.

Yurtiçi Para Alma Sürecini Altı Adımda Gerçekleştirin

 • Yurtiçi para transferinizi gerçekleştirmek için temsilcilerimiz sayfasından size en yakın BPN hizmet noktasını bulun.
 • BPN temsilci noktasındaki görevliyle para alma işlemi gerçekleştirmek istediğinizi, adınıza gelen tutarı, işleme ait MTCN, TCKN ve cep telefonu numaranızı paylaşın.
 • Görevli, cep telefonunuza işleme dair bilgileri içeren SMS yönlendirir.
 • SMS’teki bilgilerle işleminizin gerçekleşmesini onaylıyorsanız görevliyle doğrulama kodunu paylaşın.
 • Görevli, onayladığınız işlemi tamamlayarak dekontunuzu SMS ile cep telefonunuza yönlendirir.
 • Adınıza gelen parayı teslim alarak işleminizi tamamlayın.
 • Yurtiçi Para Alma Sürecini Altı Adımda Gerçekleştirin
 • Yurtiçi Para Alma Sürecini Altı Adımda Gerçekleştirin
 • Yurtiçi Para Transferi Sadece TL Olarak mı Yapılabilir?
 • Yurtiçi Para Transferi Sadece TL Olarak mı Yapılabilir?

Yurtiçi Para Transferi Sadece TL Olarak mı Yapılabilir?

Yurtiçi para transferlerinde isme para gönderimi ve IBAN'a para gönderimi işlemlerinizi TL olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi Günler Yurtiçi Para Transferi Yapabilirim?

İsme para gönderiminde haftanın her günü, resmî tatillerde hatta geç saatlerde bile BPN temsilci noktalarından yurtiçi para transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Alıcının IBAN'ına para gönderiminde ise hafta içi iş günlerinde 8:30-17:00 saatleri arasında transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Para transferi ihtiyaçlarınız için size en yakın BPN temsilci noktasını ziyaret etmeniz yeterlidir. Banka hesabına sahip olmanız ya da sıra beklemeniz gerekmez. Hızlı ve güvenilir bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Hangi Günler Yurtiçi Para Transferi Yapabilirim?
 • Hangi Günler Yurtiçi Para Transferi Yapabilirim?
 • Yurtiçi Para Transfer Limiti Nedir?
 • Yurtiçi Para Transfer Limiti Nedir?

Yurtiçi Para Transfer Limiti Nedir?

BPN üzerinden gerçekleştireceğiniz yurtiçi para transferlerinde isme para gönderiminde Türk Lirası gönderim üst sınırı 20.000 TL'dir. IBAN'a para gönderiminde ise 50.000 TL üst limit bulunmaktadır.

Tüm sorularınız için buraya tıklayarak işlem merkezimizi arayın.

Yurtiçi Para Transferi Yapmak için Gerekenler

01

18 yaşını doldurmuş olmak,

02

Geçerli bir kimlik belgesi bulundurmak,

03

Geçerli para biriminde işlem yapmak,

04

Alıcıysanız; Para Transferi Kontrol Numarası`na (MTCN) sahip olmak.

BPN ile Para Transferi Yapmak için Geçerli Kimlik Türleri

Tablonun devamını görebilmek için sağa kaydırınız.

Belgeler

Pasaport

Nüfus Cüzdanı

Resimli Ehliyet (TC)

İkamet Tezkeresi

Geçici Koruma Kimlik Belgesi

AB Üyesi Ülkelerin Yerel Kimlikleri

Gümrük Giriş Belgesi

T.C. Vatandaşları

Diğer Ülke Vatandaşları

check
check
check
check
check
check
check
check

YURTİÇİ PARA TRANSFERİ

Yalnızca bilgi amaçlıdır, gerçek ücretler farklılık gösterebilir.

YURTDIŞI PARA TRANSFERİ

Yalnızca bilgi amaçlıdır, gerçek ücretler farklılık gösterebilir.

EN YAKIN TEMSİLCİMİZ

EN YAKIN BPN NOKTASI

Sıkça Sorulan Sorular

BPN yurtiçi para transferi hizmetiyle banka hesabına ihtiyaç duymadan güvenilir bir şekilde Türkiye’nin dört bir yanında bulunan 2.000'den fazla temsilci noktasında yakınlarınıza para gönderebilir ya da adınıza gönderilen parayı alabilirsiniz. Haftanın her günü, resmi tatiller hatta geç saatlerde bile size en yakın BPN temsilci noktasına giderek para transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BPN ile yurtiçi para transferi yaparken alıcının ismine para gönderebileceğiniz gibi alıcının banka hesabına da para transferi yapabilirsiniz. İş günleri EFT saatleri içerisinde IBAN'a transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bunun için banka hesabınız olmasına gerek yoktur.

Gerçekleştireceğiniz para transferi işlemlerinizde para göndermek için TCKN ve cep numaranızın olması, para almak için ise TCKN, MTCN ve cep numaranızın olması gerekmektedir.

Haftanın her günü, resmi tatillerde hatta geç saatlerde dahi BPN temsilci noktalarında dakikalar içerisinde yurtiçi para transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yurtiçi para transferi işlemleriniz BPN temsilci noktalarında güvenilir bir şekilde dakikalar içerisinde tamamlanmaktadır.

Size en yakın BPN noktasını görüntülemek için tıklayın.

Türkiye'nin dört bir yanında bulunan 2.000'den fazla BPN temsilci noktasında; haftanın her günü, geç saatlerde bile dakikalar içerisinde para transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Size en yakın BPN temsilci noktasını ziyaret ederek sıra beklemeden para transferi kolaylığını deneyimleyin. Size en yakın BPN noktasını görüntülemek için tıklayın.

Finans kuruluşları ve diğer ödeme sistemleri, faaliyet gösterdikleri ülkelerdeki kural ve düzenlemelere uygun şekilde işlem limitlerini düzenlemekteler.

BPN temsilci noktalarında gerçekleştireceğiniz yurtiçi para transferi işlemlerinizde Türkiye Cumhuriyeti’nin kuralları ve düzenlemelerine göre belirlenen para transferi limiti uygulanır.

BPN ile yapılan yurtiçi para transferlerinde, isme para gönderiminde Türk Lirası gönderim üst sınırı 20.000 TL'dir. IBAN'a para gönderimininde ise 50.000 TL üst limit bulunmaktadır.

Para Transferi işlemlerinizi Türkiye'nin dört bir yanında bulunan BPN temsilci noktalarında sıra beklemeden, hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Gönderilen para dakikalar içinde karşı tarafa ulaşmaktadır. Alıcı, MTCN kodu ile beraber en yakın BPN temsilci noktasından gönderilmiş olan parayı alabilir.

Yakınlarınıza ya da sevdiklerinize dakikalar içerisinde, güvenilir ve kolayca para transferi yapabileceğiniz BPN temsilci noktaları Türkiye'nin dört bir yanında hizmet sunmaktadır. BPN temsilci noktalarında hızlıca para gönderimi sağlayabilirsiniz.

Gönderilen para dakikalar içerisinde karşı tarafa ulaşmaktadır. BPN temsilci noktalarında gerçekleştirilen tüm işlemler sadece birkaç dakika sürmektedir.

BPN; yaygın hizmet ağı ile Türkiye'de 2.000'den fazla temsilci noktasında para transferi hizmeti sunmaktadır. BPN temsilci noktalarında gerçekleştireceğiniz para transferi işlemlerinizde para göndermek için TCKN ve cep numarası; para almak için ise TCKN, MTCN ve cep numaranızın olması gerekmektedir.

Sırada beklemeden ve güvenilir bir şekilde para transferi yapmak istiyorsanız size en yakın BPN temsilci noktasını ziyaret edin.

İŞLEM YAP