Yurtiçi Para Transferi

Türkiye’nin Dört Bir Yanına

SizeEn YakınTemsilcimiz

Haftanın Her Günü,
Resmi Tatillerde Bile,
Geç Saatlere Kadar
Hızlı Yurtiçi Para Transferi

BPN ile yurtiçi para transfer hizmetini kullanarak banka hesabına ihtiyaç duymadan hızlı ve güvenilir bir şekilde Türkiye’nin dört bir yanına para gönderin ya da adınıza gönderilen parayı alın. Üstelik haftanın her günü, resmî tatiller hatta geç saatlerde bile size en yakın BPN temsilci noktasından sıra beklemeden Türkiye’nin herhangi bir yerindeki sevdiklerinize para gönderin ya da sevdiklerinizin adınıza gönderdiği parayı alın.

BPN müşterisiyseniz; BPN işlem merkezini arayarak bulunduğunuz noktadan sevdiklerinize para gönderin. Telefonda Para Transferi hizmetimiz hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için tıklayın.

 • Para transferi
 • Para transferi
 • Para transferi
 • Para transferi

Yurtiçi Para Transferi Nasıl Yapılır?

BPN ile yurtiçi para transferi işlemlerinizi ister BPN temsilci noktalarından, ister işlem merkezimizi arayarak Telefonda Para Transferi hizmetimizle gerçekleştirebilirsiniz. Telefonda Para Transferi hizmeti sadece 2.000 TL altındaki işlemlerde geçerlidir.

BPN temsilci noktalarında gerçekleştireceğiniz para transferi işlemlerinizde para göndermek için TCKN ve cep numarası; para almak için ise TCKN, MTCN ve cep numaranızın olması gerekmektedir.

Yurtiçi Para Gönderme Sürecini Altı Adımda Tamamlayın

 • Yurtiçi para transferinizi gerçekleştirmek için Temsilcilerimiz sayfasında size en yakın BPN hizmet noktasını bulun.
 • BPN temsilci noktasındaki görevliyle yurtiçi para gönderme işlemi gerçekleştireceğinizi söyleyerek göndermek istediğiniz tutarı, TCKN ve cep telefonu numaranız ile para göndermek istediğiniz kişinin TCKN ve cep telefonu bilgilerini paylaşın.
 • Görevli, cep telefonunuza işleme dair gönderilen para ve işlem ücreti bilgilerini de içeren bir SMS yönlendirir.
 • SMS’teki bilgilerle işleminizin gerçekleşmesini onaylıyorsanız görevliyle doğrulama kodunu paylaşın ve ana para ile işlem ücretinin tamamı olan toplam tutarı teslim edin.
 • Görevli, onayladığınız işlemi tamamlayarak dekontunuzu SMS ile cep telefonunuza yönlendirir.
 • Yurtiçi para gönderme işleminiz tamamlanmış olur ve alıcıya, adına gönderdiğiniz paraya dair SMS gönderilir.
 • Para transferi
 • Para transferi
 • Para transferi
 • Para transferi

Yurtiçi Para Alma Sürecini Altı Adımda Gerçekleştirin

 • Yurtiçi para transferinizi gerçekleştirmek için temsilcilerimiz sayfasından size en yakın BPN hizmet noktasını bulun.
 • BPN temsilci noktasındaki görevliyle para alma işlemi gerçekleştirmek istediğinizi, adınıza gelen tutarı, işleme ait MTCN, TCKN ve cep telefonu numaranızı paylaşın.
 • Görevli, cep telefonunuza işleme dair bilgileri içeren SMS yönlendirir.
 • SMS’teki bilgilerle işleminizin gerçekleşmesini onaylıyorsanız görevliyle doğrulama kodunu paylaşın.
 • Görevli, onayladığınız işlemi tamamlayarak dekontunuzu SMS ile cep telefonunuza yönlendirir.
 • Adınıza gelen parayı teslim alarak işleminizi tamamlayın.

Yurtiçi Para Transferi Sadece TL Olarak mı Yapılabilir?

Yurtiçi para transferlerini TL olarak gerçekleştirebilirsiniz.

 • Para transferi
 • Para transferi
 • Para transferi
 • Para transferi

Hangi Günler Yurtiçi Para Transferi Yapabilirim?

Haftanın her günü, resmî tatillerde hatta geç saatlerde bile BPN temsilci noktalarından yurtiçi para transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Para transferi ihtiyaçlarınız için size en yakın BPN temsilci noktasını ziyaret etmeniz yeterlidir. Banka hesabına sahip olmanız ya da sıra beklemeniz gerekmez. Hızlı ve güvenilir bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtiçi Para Transfer Limiti Nedir?

BPN üzerinden gerçekleştireceğiniz yurtiçi para transferlerinde Türk Lirası gönderim üst sınırı 5.000 TL'dir

Tüm sorularınız için buraya tıklayarak işlem merkezimizi arayın.

 • Para transferi
 • Para transferi

Yurtiçi Para Transferi Yapmak için Gerekenler

01

18 yaşını doldurmuş olmak,

02

Geçerli bir kimlik belgesi bulundurmak,

03

Geçerli para biriminde işlem yapmak,

04

Alıcıysanız; Para Transferi Kontrol Numarası`na (MTCN) sahip olmak.

BPN ile Para Transferi Yapmak için Geçerli Kimlik Türleri

Belgeler

Pasaport

Nufus Cüzdanı

Resimli Ehliyet (TC)

Resimsiz Ehliyet

İkamet Tezkeresi (**)

Diğer

T.C. Vatandaşları

Diğer Ülke Vatandaşları

Şimdi Yurtiçi Para Transferi Yapın

Gerçekleştirmeyi planladığınız para transferinin detaylarını aşağıdaki ücret hesaplama aracımıza yazarak işlem ücretinizi hesaplayın. Yapmak istediğiniz işlemin türüne göre size en yakın BPN temsilcisi noktasını bulun.

YURTİÇİ PARA TRANSFERİ

Yalnızca bilgi amaçlıdır, gerçek ücretler farklılık gösterebilir.

YURTDIŞI PARA TRANSFERİ

Yalnızca bilgi amaçlıdır, gerçek ücretler farklılık gösterebilir.

EN YAKIN TEMSİLCİMİZ

EN YAKIN BPN NOKTASI

Sıkça Sorulan Sorular

BPN yurtiçi para transferi hizmetiyle banka hesabına ihtiyaç duymadan güvenilir bir şekilde Türkiye’nin dört bir yanında bulunan yaklaşık 2.000 temsilci noktasında yakınlarınıza para gönderebilir ya da adınıza gönderilen parayı alabilirsiniz. Haftanın her günü, resmi tatiller hatta geç saatlerde bile size en yakın BPN temsilci noktasına giderek para transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Daha önce BPN temsilci noktalarında işlem yaptıysanız; BPN işlem merkezini arayarak bulunduğunuz noktadan sevdiklerinize para gönderebilirsiniz.

Gerçekleştireceğiniz para transferi işlemlerinizde para göndermek için TCKN ve cep numaranızın olması, para almak için ise TCKN, MTCN ve cep numaranızın olması gerekmektedir.

Haftanın her günü, resmi tatillerde hatta geç saatlerde dahi BPN temsilci noktalarında dakikalar içerisinde yurtiçi para transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yurtiçi para transferi işlemleriniz BPN temsilci noktalarında güvenilir bir şekilde dakikalar içerisinde tamamlanmaktadır.

Size en yakın BPN noktasını görüntülemek için tıklayın.

Türkiye'nin dört bir yanında bulunan yaklaşık 2.000 BPN temsilci noktasında; haftanın her günü, geç saatlerde bile dakikalar içerisinde para transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Size en yakın BPN temsilci noktasını ziyaret ederek sıra beklemeden para transferi kolaylığını deneyimleyin. Size en yakın BPN noktasını görüntülemek için tıklayın.

Finans kuruluşları ve diğer ödeme sistemleri, faaliyet gösterdikleri ülkelerdeki kural ve düzenlemelere uygun şekilde işlem limitlerini düzenlemekteler.

BPN temsilci noktalarında gerçekleştireceğiniz yurtiçi para transferi işlemlerinizde Türkiye Cumhuriyeti’nin kuralları ve düzenlemelerine göre belirlenen para transferi limiti uygulanır.

BPN ile yapılan yurtiçi para transferlerinde Türk Lirası gönderim üst sınırı 5.000 TL'dir. 

Para Transferi işlemlerinizi Türkiye'nin dört bir yanında bulunan BPN temsilci noktalarında sıra beklemeden, hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Gönderilen para dakikalar içinde karşı tarafa ulaşmaktadır. Alıcı, MTCN kodu ile beraber en yakın BPN temsilci noktasından gönderilmiş olan parayı alabilir.

Yakınlarınıza ya da sevdiklerinize dakikalar içerisinde, güvenilir ve kolayca para transferi yapabileceğiniz BPN temsilci noktaları Türkiye'nin dört bir yanında hizmet sunmaktadır. BPN temsilci noktalarında hızlıca para gönderimi sağlayabilirsiniz.

Gönderilen para dakikalar içerisinde karşı tarafa ulaşmaktadır. BPN temsilci noktalarında gerçekleştirilen tüm işlemler sadece birkaç dakika sürmektedir.

BPN; yaygın hizmet ağı ile Türkiye'de yaklaşık 2.000 temsilci noktasında para transferi hizmeti sunmaktadır. BPN temsilci noktalarında gerçekleştireceğiniz para transferi işlemlerinizde para göndermek için TCKN ve cep numarası; para almak için ise TCKN, MTCN ve cep numaranızın olması gerekmektedir.

Sırada beklemeden ve güvenilir bir şekilde para transferi yapmak istiyorsanız size en yakın BPN temsilci noktasını ziyaret edin.