BPN Kimdir?

ellipse
Temsilcilerimiz SizeEn YakınTemsilcimiz
  • BPN Hakkında
  • BPN Hakkında

BPN VE HİZMETLERİ HAKKINDA

Yurtdışı para transferleri için Türkiye’de Western Union ile perakende sektöründe işbirliği içerisindeki ilk ve tek kuruluş olan BPN Ödeme & E-Para Hizmetleri, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan sayısı 2.000'den fazla yurtiçi, yurtdışı para transferi ve fatura ödeme hizmetleri sağlayan temsilci ağıyla dakikalar içerisinde para transferlerinizi ve fatura ödemelerinizi gerçekleştirmenizi sağlar.

YURTDIŞI PARA TRANSFERİ BPN TEMSİLCİ NOKTALARINDA

BPN, yurtdışı para transferi işlemlerinizi Western Union işbirliğiyle gerçekleştirir. Paranız dakikalar içerisinde alıcısına ulaşır ve banka hesabı olmadan çekilebilir. Size en yakın BPN temsilci noktasına giderek 200’den fazla ülke ve bölgeye para transferi işlemlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

2.000'DEN FAZLA NOKTADA BPN İLE YURTİÇİ PARA TRANSFERİ

Türkiye’de bulunan 2.000'den fazla temsilci noktalarıyla müşterilerine hizmet veren BPN, her geçen gün temsilci ağını genişletmesinin yanı sıra, hiçbir banka hesabına ihtiyaç duymadan, haftanın her günü, resmî tatillerde hatta geç saatlerde bile, birkaç dakika içerisinde yurtiçi para transferlerinizin gerçekleştirilmesini sağlar.

BPN ÖDEME & E-PARA HİZMETLERİ

2012 yılında kurulan BPN Danışmanlık A.Ş.'nin; 2014 yılında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'na (BDDK) yapılan ödeme kuruluşu başvurusu 8 Ağustos 2015'te faaliyet izni onayıyla sonuçlanmış, bunun neticesinde yeni unvanı, BPN Ödeme Kuruluşu A.Ş. olarak 12 Ağustos 2015'te Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Daha sonrasında şirket, 14 Mayıs 2019'da aldığı fatura ödemeleri aracılığı lisansı ve elektronik para hizmetleri başvurusuyla BPN Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş.'ye dönüşerek gelişimini sürdürmüştür. 22 Ocak 2021 tarihi itibariyle de Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından “E-para” lisansı başvurusu onaylanarak BPN Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş.'nin faaliyet izni kapsamının genişletilmesine ilişkin karar, Resmî Gazete'de yayımlanmıştır.

  • BPN Hakkında
  • BPN Hakkında
  • BPN Hakkında

BPN Temsilcisi Olun
İşletmenize Güç Katın

BPN Temsilcisi Olun İşletmenize Güç Katın

Eğer bir işletme sahibiyseniz; BPN temsilcisi olarak iş yerinizde hizmetlerimize yer verin, yeni bir gelir akışı ve müşteri kitlesi elde edin. Aklınızda oluşacak diğer tüm sorular için, mevcut temsilcilerimizin BPN deneyimlerini izleyin ve ilk adımı atmak için bize ulaşın.

BPN Temsilcisi Olun İşletmenize Güç Katın

YURTİÇİ PARA TRANSFERİ

Yalnızca bilgi amaçlıdır, gerçek ücretler farklılık gösterebilir.

YURTDIŞI PARA TRANSFERİ

Yalnızca bilgi amaçlıdır, gerçek ücretler farklılık gösterebilir.

EN YAKIN TEMSİLCİMİZ

EN YAKIN BPN NOKTASI
İŞLEM YAP