Fatura Ödeme - Fatura Ödemeleriniz Tek Bir Noktada
BPNFATURA ÖDEMELERİNİZ TEK BİR NOKTADA

Fatura Ödeme Hizmeti Şimdi BPN Noktalarında!

Müşterilerimize sunduğumuz yeni hizmetimiz "Fatura Ödeme" artık BPN hizmet noktalarında. Kurum ödemelerinizi 1000’e yakın BPN Fatura Ödeme noktasından kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.
BPN hizmet noktalarından elektrik, su, doğalgaz, internet ve birçok kuruma ait ödemelerinizi sıra beklemeden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kolay, Güvenilir ve Hızlı Ödeme Hizmeti

BPN hizmet noktalarından faturalarınızı ödemek oldukça kolay olup anlaşmalı kurumlara ait tüm faturalarınızı en yakın hizmet noktamıza gelerek anında ödeyebilirsiniz.

Elektrik

Su

Telefon

Doğalgaz

İnternet

Diğer Ödemeler

BPN

Haftasonu, Resmi Tatiller ve Geç Saatlerde Bile Hizmetinizdeyiz

BPN noktaları siz değerli müşterilerimiz için haftasonları, resmi tatiller ve geç saatlerde bile hizmet vermektedir. BPN’nin sağlamış olduğu bu avantaj ile dilediğiniz saatte güvenilir "Fatura Ödeme" hizmetimizden hızlı ve kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Kurum Ödemeleriniz Tek Bir Noktada!

BPN noktalarından tüm fatura ödeme işlemlerinizi tek seferde hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Ödemesini yapmak istediğiniz kuruma ait fatura bilgilerinizi, BPN hizmet noktamızdaki yetkili kişiye ileterek ödemenizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Ödemelerinizin hızlı bir şekilde yapılabilmesi için hizmet noktamıza gitmeden önce kurum fatura bilgilerinizi hazırlamanızı ve doğruluğunu kontrol etmenizi rica ederiz.

Temsilci Noktamıza Gelin

Fatura Bilgilerinizi Verin

Ödemenizi Kolayca Yapın