Blog

BPN Blog

Bizden haberleri, yeniliklerimizi öğrenmek için Blog sayfamızı takip edin.

BPN
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, KVKK Nedir?

Kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgi kişisel veri olarak kabul edilir.

DEVAMI
BPN
Yurtdışından Para Gönderme Limiti

Yurtdışından Para Gönderme limitlerini öğrenmek için yazımızı okuyabilir ve yurtdışından para göndermek için yapılması gerekenleri sitemizde bulabilirsiniz.

DEVAMI
BPN
Banka Hesabım Olmadan Para Gönderebilir Miyim?

BPN ile banka hesabınız olmadan hem yurtiçi, hem de yurtdışı para transferi yapabilirsiniz.

DEVAMI
BPN
BPN Western Union Çalışma Saatleri

BPN Çalışma Saatleri ve Western Union Çalışma Saatleri

DEVAMI
BPN
Western Union’dan Nasıl Para Çekilir?

Western Union üzerinden para çekme işlemini en doğru ve güvenli şekilde yapabilmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

DEVAMI
BPN
Hafta Sonu Para Transferi Olur Mu?

Hafta Sonu Para Transferi işlemlerini nasıl yapmanız gerektiğini öğrenmek için sitemizi ziyaret ederek yazımızı okuyabilirsiniz.

DEVAMI
BPN
Güvenli Para Transferi

Artık BPN ile yurtiçi para transferi, Western Union ile yurtdışı para transferi yapmak için gittiğiniz bir noktanın yetkili temsilcimiz olup olmadığını QR kodlu etiketlerimizden kontrol edebileceksiniz.

DEVAMI
BPN
81 İlde, 1000'den Fazla Noktada Para Transferi

Artık 81 ildeki, 1000'den fazla noktamızdan BPN Para Transferi ile Türkiye'nin 81 iline yurtiçi para transferi, BPN - Western Union ile yurtdışı para transferi yapabilirsiniz.

DEVAMI
BPN
BPN Ödeme Kuruluşu ile Yurt içi ve Yurt dışı Para Transferi Dükkanlarda!

Ekonomist Dergisi, 10 - 16 Eylül 2017 sayısında yer alan BPN - Western Union hakkındaki içerik.

DEVAMI
BPN
BPN - Western Union Temsilcilerinin Sayısı 750'yi Geçti

Türkiye genelinde BPN - Western Union temsilcilerinin sayısı 750'yi geçti. Böylece Western Union'ın Türkiye perakende sektöründe 750'den fazla yeni hizmet noktası oldu. Bu noktalardan BPN - Western Union işbirliğiyle dünya üzerinde 200'den fazla ülke ve bölgede, 500.000'den fazla noktaya uluslararası para transferi yapabilirsiniz.

DEVAMI
BPN
Zincir Acentemiz Furpa Marketleri Bursa’da 36 Şubesiyle Hizmet Vermeye Başladı.

Bursa genelinde toplamda 36 şubeye sahip Furpa Marketleri temsilcimiz olmayı seçti. Artık Bursa genelindeki Furpa Premium ve Furpa marketlerinden BPN Para Transferi’yle Türkiye’nin dört bir yanına yurtiçi para transferi ve BPN - Western Union işbirliğiyle dünyada 200’den fazla noktaya para transferi yapmak mümkün.

DEVAMI
BPN
BDDK, BPN Ödeme & E-Para Hizmetleri’ ye Faaliyet İzni Verdi.

“ANKARA, 12 Ağustos (Reuters) - Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK), BPN Ödeme & E-Para Hizmetleri’ ye faaliyet izni verdi. Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yer alan karar kapsamında, BPN Ödeme Kuruluşu AŞ ödeme kuruluşu olarak faaliyette bulunabilecek. (Haberi Yazan Mehmet Dinar; Redaksiyon Orhan Coşkun)”

DEVAMI
BPN
Hızlı Para Transferi İşlemleri Bankalar Dışında İlk Defa Perakende Sektöründe de Ödeme Kuruluşları Tarafından Yapılmaya Başlanacak

“27 Haziran 2013 tarihinde 28690 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 6493 sayılı “Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun” ile Hızlı Para Transferi işlemleri bankalar dışında ilk defa perakende sektöründe de Ödeme Kuruluşları tarafından yapılmaya başlanacaktır.”

DEVAMI