Ücret Hesaplama

İşlem Ücretinizi Hesaplayın

ellipse
Temsilcilerimiz SizeEn YakınTemsilcimiz

PARA TRANSFERİ ÜCRETİ
HESAPLAMA

BPN aracılığıyla gerçekleştirmeyi düşündüğünüz para transferinin işlem tutarını para transferi ücreti hesaplama aracını kullanarak görüntüleyebilirsiniz. Ücret hesaplama aracını kullanarak, sağlayacağınız yurtiçi ve yurtdışı para transferi işlemlerinden önce ne kadar para transferi ücreti ödemeniz gerektiğini öğrenin.

YURTİÇİ PARA TRANSFERİ

PDF formatındaki yurtiçi para transferi ücret tarifesine ulaşmak için tıklayınız.

Yalnızca bilgi amaçlıdır, gerçek ücretler farklılık gösterebilir.

YURTDIŞI PARA TRANSFERİ

PDF formatındaki yurtdışı para transferi ücret tarifesine ulaşmak için tıklayınız.

Yalnızca bilgi amaçlıdır, gerçek ücretler farklılık gösterebilir.

Para gönderme ya da alma ihtiyacınız olduğu her anda ulaşılabilir olan, Türkiye’de 2.000’den fazla temsilci noktasında hizmet veren BPN; dakikalar içerisinde tüm işlemlerinizi tamamlayarak güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Türkiye’de gerçekleştirilen para transferi işlemlerinde yurtiçi ücret hesaplama aracını kullanarak hangi para biriminde ne kadar işlem ücreti ödeyeceğinizi görüntüleyebilirsiniz. Birçok internet kullanıcısı para transferlerinde ödeyecekleri işlem ücretini merak edip önceden öğrenmek isterler. BPN; ücret hesaplama ücret aracıyla yurtdışı havale ücreti hesaplama ve yurtiçi hesaplama olanağını kullanıcılarına sağlar.


Yurtiçi ücret hesaplama aracı; BPN’den gerçekleştireceğiniz işlemlerinizden önce para hesaplama yapmanıza olanak sağlar. Kullanıcı dilediği zaman ulaşabildiği bu bilgilerle BPN noktalarından kolayca para transferi işlemlerini tamamlayabilir.


Yurtdışı para transferi işlemlerinde Western Union ile işbirliği içerisinde olan BPN; müşterilerine sıra beklemeden ve dakikalar içerisinde işlemlerini tamamlama kolaylığı sunmaktadır. Yurtdışı para transferi işlemlerinizden önce hangi ülkeye, hangi para biriminde para gönderebileceğinizi ve ne kadar para transfer işlem ücreti ödeyeceğinizi öğrenmek için BPN’nin sunmuş olduğu para hesapla olarak da sıkça aranan işlem ücreti hesaplama aracını kullanabilirsiniz.


Size en yakın BPN temsilci noktasında para transferi işlemlerinizi gerçekleştirmeden önce para transferiniz için ödeyeceğiniz işlem ücretini kolayca hesaplayarak işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz.

İŞLEM YAP