Ücret Hesaplama

İşlem Ücretinizi Hesaplayın

SizeEn YakınTemsilcimiz

PARA TRANSFERİ ÜCRETİ
HESAPLAMA

BPN aracılığıyla gerçekleştirmeyi düşündüğünüz para transferinin işlem tutarını para transferi ücreti hesaplama aracını kullanarak görüntüleyebilirsiniz. Ücret hesaplama aracını kullanarak, sağlayacağınız yurtiçi ve yurtdışı para transferi işlemlerinden önce ne kadar para transferi ücreti ödemeniz gerektiğini öğrenin.

YURTİÇİ PARA TRANSFERİ

PDF formatındaki yurtiçi para transferi ücret tarifesine ulaşmak için tıklayınız.

Yalnızca bilgi amaçlıdır, gerçek ücretler farklılık gösterebilir.

YURTDIŞI PARA TRANSFERİ

PDF formatındaki yurtiçi para transferi ücret tarifesine ulaşmak için tıklayınız.

Yalnızca bilgi amaçlıdır, gerçek ücretler farklılık gösterebilir.

Para gönderme ya da alma ihtiyacınız olduğu her anda ulaşılabilir olan, Türkiye’de yaklaşık 2.000 temsilci noktasında yurtiçi para transferi ve Western Union işbirliğiyle yurtdışı para transferi hizmeti sunan BPN; dakikalar içerisinde tüm işlemleri tamamlayarak güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Türkiye’de gerçekleştirilen para transferi işlemlerinde yurtiçi ücret hesaplama aracını kullanarak hangi para biriminde ne kadar işlem ücreti ödeyeceğinizi görüntüleyebilirsiniz. Bir çok internet kullanıcısı para transferlerinde ödeyecekleri işlem ücretini merak edip önceden öğrenmek isterler. BPN; ücret hesaplama ücret aracıyla yurtdışı havale ücreti hesaplama ve yurtiçi hesaplama olanağını kullanıcılarına sağlar.

Yurtiçi ücret hesaplama aracı; BPN’den gerçekleştireceğiniz işlemlerinizden önce para hesaplamanıza yapmanıza olanak sağlar. Yurtiçi hesaplama aracı gerçekleştirdiği para hesaplama işlemi sonrasına işlem ücretini kullanıcıya sunar. Kullanıcı dilediği zaman ulaşabildiği bu bilgilerle BPN noktalarından kolayca para transferi işlemlerini tamamlayabilir.

Yurtdışı para transferi işlemlerinde Western Union ile işbirliği içerisinde olan BPN; müşterilerine sıra beklemeden ve dakikalar içerisinde işlemlerini tamamlama kolaylığı sunmaktadır. Yurtdışı para transferi işlemlerinizden önce hangi ülkeye hangi para biriminde para gönderebileceğinizi ve ne kadar para transfer işlem ücreti ödeyeceğinizi öğrenmek için BPN’nin sunmuş olduğu para hesapla olarak da sıkça aranan işlem ücreti hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

Havale ücreti hesaplama, para hesapla, ücret hesapla gibi şekillerde kullanıcılar para transferleri için ödeyecekleri para transferi ücretlerini aramakta ve BPN; yurtiçi ve yurtdışı para transferi işlem ücreti hesaplama aracıyla kullanıcılarını web sitesi üzerinden şeffafça bilgilendirmektedir.

Size en yakın BPN temsilci noktasında para transferi işlemlerinizi gerçekleştirmeden önce para transferiniz için ödeyeceğiniz işlem ücretini kolayca hesaplayarak işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz.