Western Union Para Gönderme

Western Union Para Gönderme

1071
Kategori: Para Transferi

Western Union İle Para Gönderme

BPN Ödeme & E-Para Hizmetleri ve Western Union işbirliği ile banka hesabınız olmasa dahi BPN temsilci noktalarından dakikalar içinde yurtdışına para gönderebilirsiniz. Kısa süre içinde alıcıya ulaşan para, banka hesabına gerek duymaksızın çekilebilir. Böylece para gönderme sürecinizi hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Western Union işbirliğiyle yurtdışına para gönderme işlemleriniz için size en yakın BPN temsilci noktasını ziyaret edebilirsiniz.

Para gönderme işlemi için BPN temsilci noktaları kolaylıkla kullanılabilir. BPN yurtdışı işlemleri için Western Union ile işbirliği içerisindedir. Göndereceğiniz ülkeyi ve hangi tutarda para göndereceğinizi belirledikten sonra geçerli kimlik belgeniz ile birlikte BPN temsilci noktasına giderek işleminizi yapabilirsiniz. İşlem sonrasında dekontla beraber size verilecek olan MTCN yani “Para Transferi Kontrol Numarası”nı alıcı olan kişi ile paylaşabilirsiniz. Bu sayede oldukça güvenilir bir transfer işlemi yapılır. “Para Transferi Kontrol Numarası” yani MTCN her transfer işlemi için ayrı ayrı verilir ve her numara birbirinden farklıdır. Para gönderdiğiniz kişi ile transferin takibini bu numara üzerinden yapabilirsiniz. Güvenliğiniz için bu numarayı para gönderdiğiniz kişi dışında kişilerle paylaşmamalısınız. Western Union ile para gönderme işleminizi bankaya ya da herhangi bir banka hesabına ihtiyaç duymadan hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde BPN temsilci noktalarından sağlayabilirsiniz.

Western Union Para Transferi

Western Union dünya genelinde 200’den fazla ülke ve bölgede, 500.000’den fazla hizmet noktasına sahip para transferi hizmeti sunan bir şirkettir. Western Union, 170 yıldan uzun süredir para transferi hizmeti sunmaktadır.

Western Union; uluslararası para transfer hizmetlerinden biridir ve kullanımı oldukça kolaydır. Türkiye Cumhuriyeti sınırlarında bu hizmet için geçerli olan para birimleri TL, Euro ve USD’dir. Yurtdışına gönderilecek olan paranın ise hangi birimde alınacağı, gönderilen bölgeye ait para birimi kuralları doğrultusunda değişkenlik gösterebilir. Sadece ülkemizde değil, aynı zamanda dünya çapında yaygın olarak görülen Western Union, güvenilir hizmet noktası ağıyla para transferine ihtiyaç duyan kullanıcılara hızlı bir hizmet de sunmaktadır. Dakikalar içerisinde para gönderilebilir ya da para alınabilir. BPN; yurtdışı para transferi işlemlerini Western Union işbirliğiyle sağlamaktadır.

Western Union İle Para Gönderme Ücreti

Western Union para gönderme ücretleri, gönderici ve alıcının bulundukları ülke, gönderilecek olan para miktarına, paranın teslimat seçeneğine göre değişkenlik gösterebilir.

Siz de Western Union işbirliğiyle güvenli yurtdışı para transferi hizmetinden faydalanmak ve günlük işleriniz için zaman kazanmak isterseniz; en yakınınızda bulunan BPN temsilci noktasını bulabilir ve işlemlerinize vakit kaybetmeden hemen şimdi başlayabilirsiniz. Size en yakın BPN temsilci noktasını görüntülemek için tıklayın.

Western Union İle Para Gönderme Limiti

Dünyanın 200’den fazla ülke ve bölgesine Western Union işbirliğiyle ülke ve bölgesine özgürce para göndermeyi düşünüyorsanız, BPN temsilci noktalarını ziyaret edebilirsiniz. BPN yurtdışı para transferi işlemleri için Western Union işbirliğiyle gerçekleştirir. Büyük bir deneyime sahip olan ve bugün çoğu ülkede faaliyet gösteren Western Union, dijital altyapısı ve gelişmiş hizmet noktası ağıyla para transferlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilir. Western Union Türkiye çözüm ortaklarından olan BPN ise; Western Union’a entegre dijital altyapısı, uzman kadrosu ve güvenli sistemiyle para transferinizi tamamlamanıza olanak sağlar.

Siz de BPN`yi tercih ederek Western Union işbirliğiyle rahatça para transferi gerçekleştirebilirsiniz. BPN Ödeme ve E-Para Hizmetleri’nde TL, USD ve Euro üzerinden işlem gerçekleştirebilir. Para gönderme işlemlerinizde tek seferde en fazla 7.500 USD ya da bu tutarın TL ve Euro karşılığı tutar gönderimi sağlayabilirsiniz. BPN temsilci noktalarından gerçekleştireceğiniz Western Union işbirliğiyle para gönderme işlemlerinize dair sorularınız için işlem merkezimi arayarak destek alabilirsiniz. Western Union işbirliğiyle hızlı, kolay ve güvenilir para göndermek istiyorsanız, size en yakın BPN temsilci noktasını ziyaret edebilir ve işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Western Union ile nasıl para gönderilir?

  • Size en yakın Western Union hizmet noktasına gidin. Size en yakın BPN temsilcisi noktasını bulmak için temsilcilerimiz sayfasını ziyaret edin.
  • Western Union ile para gönderme pusulasını eksiksiz ve doğru olarak doldurun.
  • Western Union işleminizi yapacak olan görevliye; doldurduğunuz Western Union ile para gönderme pusulasını, geçerli kimliğinizi, TL, Euro ya da Amerikan Doları para birimlerinden biri olmak üzere göndereceğiniz para ve Western Union komisyon ücretini verin. Western Union ile alıcıya gönderdiğiniz paranın hangi para biriminde gitmesini istediğinizi seçebilirsiniz, dilerseniz alıcı gönderdiğiniz para biriminden farklı bir para biriminde gönderdiğiniz parayı teslim alabilir
  • Western Union işleminizi gerçekleştiren görevli işleminiz için gerekli süreçleri tamamlayacak ve size imzalamanız için makbuz verecek. Makbuzu imzalayarak tek nüshayı görevliye teslim edin. Diğer nüsha ise işleminize ait dekont olarak sizde kalır. Makbuzun üzerinde karşı tarafın parayı almak için ihtiyaç duyacağı, her işlem için özel belirlenen, bir çeşit işlem numarası olan MTCN bulunur
  • Western Union ile yurtdışına para gönderme işleminiz başarıyla tamamlanmış olur. MTCN bilgisini parayı göndermiş olduğunuz alıcı ile paylaşın. Unutmayın, güvenliğiniz için MTCN’i asla üçüncü kişilerle paylaşmamalısınız.

Eğer daha önce BPN temsilci noktalarından işlem yaptıysanız BPN işlem merkezini arayarak telefonda para transferi yapabilirsiniz. Telefonda Para Transferi ile yurt dışına para göndermek için telefonda para transferi hakkında detaylı bilgi alın.

Western Union para gönderme limiti var mı?

Western Union ile tek seferde yapacağınız yurtdışı para gönderimleri için üst limitler bulunmaktadır. Bu limitler; Amerikan Doları gönderimleriniz için 7500 Amerikan Doları, TL ve Euro gönderimleriniz içinse aynı miktarın karşılığı şeklindedir. Western Union ile yurtdışı para transferi yapabileceğiniz tutarları öğrenmek için Western Union işbirliğiyle yurtdışı para transferi ücret tarifemizi kontrol edebilir ya da Western Union işbirliğiyle yurtdışı para transferi ücreti hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Western Union para gönderme ücretleri ne kadar?

Western Union ile yurtdışı para gönderimlerinde uygulanan yurtdışı para transfer ücretleri gönderimin yapılacağı ülkeye, gönderilecek miktara ve gönderilen paranın teslimat tipine göre farklılıklar gösterebilmektedir. Western Union ile yurtdışı para transferi ücretlerini öğrenmek için yurtdışı para transferi ücret tarifemizi kontrol edebilir ya da yurtdışı para transferi ücreti hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.