Western Union Para Çekme

Western Union Para Çekme

3797
Kategori: Para Transferi

Western Union İle Para Çekme

Western Union, uluslararası para transfer hizmetinden dünyanın birçok bölgesinde bulunan yetkili hizmet noktaları vasıtasıyla almak mümkündür. Size en yakın BPN temsilci noktasına giderek 200’den fazla ülke ve bölgeye para gönderebilir ya da yurtdışından sizin adınıza gönderilen parayı güvenli bir şekilde çekebilirsiniz. Türkiye’nin her ilinden Western Union hizmetiyle para çekme işlemini birkaç adımı takip ederek pratik ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Türkiye’de genelinde hizmet veren, sayısı yaklaşık 2.000 olan BPN temsilci noktalarına giderek para transferi işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde sıra beklemeden tamamlayabilirsiniz.

BPN temsilci noktalarından Western Union işbirliğiyle banka hesabına ihtiyaç duymadan yurtdışından adınıza gönderilen parayı dakikalar içerisinde, sıra beklemeden çekebilirsiniz.

Western Union Para Çekme Süresi

BPN temsilci noktalarında uluslararası para çekme işlemleri sadece birkaç dakika sürer. Tek ihtiyacınız olan, geçerli kimlik belgenizi yanınızda bulundurmanız ve eğer alıcı iseniz MTCN kodunu bilmenizdir. Size en yakın BPN temsilci noktasına giderek Western Union ile yurtdışından adınıza gönderilen parayı BPN Western Union işbirliğiyle çekebilirsiniz.

Western Union para çekme limiti ne kadar?

Western Union hizmetiyle yurtdışından adınıza gönderilen parayı alırken herhangi bir üst limit bulunmaz. Adınıza gönderilen paranın tamamını çekebilirsiniz.

Western Union para çekme nasıl yapılır?

Western Union ile para gönderdiğinizde, para karşı tarafa dakikalar içinde ulaşır ve para yolladığınız kişi yaptığınız para transferi işlemin bilgileriyle beraber en yakın Western Union hizmet noktasından kendisine gönderilmiş parayı çekebilir.

Western Union para çekme süresi kaç gün?

Western Union ile para gönderdiğinizde çoğu zaman paranın gönderilmesinin ardından birkaç dakika içinde teslim alınabilmektedir.

BPN temsilci noktalarına gelerek dakikalar içerisinde adınıza gelen parayı çekebilirsiniz. Para çekme için geçerli kimlik belgenizi yanınızda bulundurmanız ve MTCN kodunu bilmeniz yeterlidir.