EN YAKIN TEMSİLCİMİZ

EN YAKIN TEMSİLCİMİZ

EN YAKIN BPN NOKTASI Tarayıcınız coğrafi konumu desteklemiyor.

0 Adet Temsilcimiz bulundu

Daha Fazla Göster

Blog

Blog

01

05

 • Western Union Para Çekme

  BPN temsilci noktalarından Western Union işbirliğiyle banka hesabına ihtiyaç duymadan yurtdışından adınıza gönderilen parayı dakikalar içerisinde, sıra beklemeden çekin.

 • BPN ile Uluslararası Para Transferi Nasıl Yapılır?

  Uluslararası para transferi, yurtdışındaki yakınlarına ya da ilgili kişilere para göndermek isteyen herkesin öğrenmesi gereken konular arasında yer alıyor. BPN Ödeme & E-Para Hizmetleri Türkiye’de perakende sektöründe Western Union ile işbirliği yaparak sizlere uluslararası para transferi fırsatları sunmaktadır.

 • Western Union ile Yurtdışından Gelen Para Nasıl Alınır?

  Yurtdışı para transferi işlemlerini Western Union hizmetiyle oldukça basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Western Union hizmetinden yararlanabilmek için öncelikle Western Union hizmeti alabileceğiniz bir kurum tercih etmelisiniz.

 • Polonya Para Birimi Nedir?

  Polonya Zlotisi, Polonya'da kullanılan ulusal para birimidir. Bir Polonya Zlotisi, 100 Groszi'ye bölünür ve genellikle Latince küçük harflerle "zl" sembolüyle temsil edilir.

 • BPN ile Telefondan Para Transferi Nasıl Yapılır?

  BPN, yurtiçi ve yurtdışı para transfer hizmetlerini kolay ve hızlı gerçekleştirmenize yönelik optimum çözümler üretir. Tüm işlemleriniz hızlı ve zahmetsiz şekilde gerçekleştirilir. BPN’ nin sizlere sunduğu transfer hizmetleri arasında telefondan para gönderimi bulunur.