0

EN YAKIN TEMSİLCİMİZ

EN YAKIN TEMSİLCİMİZ

EN YAKIN BPN NOKTASI Tarayıcınız coğrafi konumu desteklemiyor.

2013 Adet Temsilcimiz bulundu

Daha Fazla Göster arrow

Blog

Blog

01

05

 • Güney Kore’ye Nasıl Para Gönderilir?

  Birçok insan uluslararası para transferi deneyimlerinde gittikleri ilk yer bankalar olmaktadır. Bankalar kesinlikle sizler için yurtdışına para gönderebilir ancak ücretleri uluslararası para transferi yapan diğer kurumlara kıyasla genellikle daha yüksek olabilmekte en önemlisi ise işlem hızı ve kolaylığı açısından zahmetli olabilmektedir.

 • Azerbaycan'dan Türkiye'ye Para Transferi

  BPN'nin Western Union işbirliğiyle Azerbaycan'da bulunan Western Union acentelerinden Azerbaycan'dan Türkiye'ye para transferi yapabilirsiniz. Alıcı, en yakın BPN temsilci noktasına giderek parasını dakikalar içerisinde teslim alabilir.

 • Gece Yapılan Para Transferi Ne Zaman Hesaba Geçer?

  Bankalar aracılığıyla sağlanan 5.000 TL üstü EFT işlemi bir sonraki iş günü alıcının hesabına ulaşır. Fast Ödeme ile hemen ulaşır. BPN temsilci noktalarında haftanın her günü geç saatlere kadar anında transfer sağlanmaktadır.

 • Almanya'dan Türkiye'ye Para Transferi

  Almanya'dan Türkiye'ye para transferi nasıl yapılır? Adıma gelen parayı nasıl alırım? gibi sorularınıza yanıt veren BPN; Western Union ile işbirliği sayesinde Türkiye’deki yaklaşık 2.000 noktasında adınıza gelen parayı almanıza olanak sunar.

 • Western Union Ücretleri Nelerdir?

  Yurtdışına transfer edilecek olan paranın hangi birimde alınacağı, gönderilen bölge ya da ülkeye ait para birimi kuralları ve yerel para birimi doğrultusunda değişiklik gösterir.