Yurtdışı Para Transferi

Western Union İşbirliğiyle

SizeEn YakınTemsilcimiz

Western Union İşbirliğiyle 200’den Fazla Ülke ve Bölgeye Para Transferi

BPN ve dünyanın en güvenilir ve köklü para transfer sistemine sahip Western Union işbirliğiyle gerçekleştireceğiniz para transferi işlemlerinde birçok avantaj sizleri bekliyor:

 • Para transferlerinizi güvenle gerçekleştirin.
 • Yurtdışındaki sevdiklerinize dakikalar içinde para gönderin.
 • Yurtdışından adınıza gönderilen tutarı dakikalar içinde en yakın BPN temsilci noktasından alın.
 • Banka hesabına ihtiyaç duymadan işlemlerinizi özgürce gerçekleştirin.
 • Dünyada bir çok ülke ve bölgeye uluslararası para transferi sağlayın.
 • Para transferi
 • Para transferi
 • Para transferi
 • Para transferi

Yurtdışı Para Transferi Nasıl Yapılır?

BPN temsilci noktalarından Western Union işbirliğiyle banka hesabına ihtiyaç duymadan para gönderebilir veya adınıza gönderilen parayı alabilirsiniz. Üstelik dakikalar içerisinde ve sıra beklemeden!

Temsilci noktalarımızda uluslararası para gönderme işlemleri sadece birkaç dakika sürer. Bunun için para gönderme ve alma işlemlerinizde banka hesabına sahip olmanız gerekmez. Tek ihtiyacınız olan, geçerli kimlik belgenizi yanınızda bulundurmanız ve eğer alıcı iseniz MTCN kodunu bilmenizdir. Size en yakın BPN temsilci noktasına giderek ya da BPN müşterisiyseniz işlem merkezimizi arayarak Telefonda Para Transferi hizmetimizden faydalanabilir, işlemlerinizi dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtdışı Para Transferinde Üst Limit Nedir?

Paranın gönderilmiş olduğu ülkenin kurallarına göre gönderilebilecek en fazla tutar belirlenir. Türkiye’den yurtdışı para gönderimlerinde en fazla 7.500 USD ya da karşılığı Euro ve TL’ye kadar işlem yapılabilir.

Western Union hizmetiyle yurtdışından adınıza gönderilen parayı alırken herhangi bir üst limit bulunmaz. Adınıza gönderilen paranın tamamını alabilirsiniz.

BPN hizmet noktalarından yurtdışına para gönderirken tutarı USD, Euro ya da TL olarak ödeyebilirsiniz. Ayrıca göndereceğiniz tutarın alıcının bulunduğu ülkedeki geçerli para birimlerinden hangisinde alınacağını seçmeniz gerekir.

Aynı zamanda BPN hizmet noktalarında, yurtdışından adınıza gönderilen parayı alırken de karşı tarafın seçmiş olduğu Türkiye’de geçerli TL, USD ve Euro para birimlerinden birinde adınıza gönderilen parayı teslim alabilirsiniz.

 • Para transferi
 • Para transferi
 • Para transferi
 • Para transferi

Yurtdışı Para Transferlerinde Hangi Para Birimlerini Kullanabilirim?

BPN – Western Union işbirliğiyle Türk Lirası, USD ve Euro cinsinden para transferleri yapabilirsiniz.

BPN temsilci noktalarından TL, Euro ve USD para birimlerinden biriyle bir çok ülkeye para transferi gerçekleştirebilirsiniz. Seçtiğiniz para birimi, ülkeler arası para transferinizin ulaşma süresini etkilemez.

Ülkeler Arası Para Transferi İşlemlerimi Hangi Zamanlarda Yapabilirim?

BPN ile, haftanın her günü, resmî tatillerde hatta geç saatlerde bile yurtdışı para transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Para transferi ihtiyaçlarınız için size en yakın BPN temsilci noktasını ziyaret etmeniz yeterlidir. BPN temsilci noktalarından hızlı ve güvenilir bir şekilde para transfer işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 • Para transferi
 • Para transferi

Yurtdışı Para Transferi Yapmak için Gerekenler

01

18 yaşını doldurmuş olmak

02

Geçerli bir kimlik belgesi bulundurmak

03

TL, USD veya Euro cinsinden işlem yapmak

04

Alıcıysanız Para Transferi Kontrol Numarası`na (MTCN) sahip olmak

BPN ile Para Transferi Yapmak için Geçerli Kimlik Türleri

Belgeler

Pasaport

Nüfus Cüzdanı

Resimli Ehliyet (TC)

Resimsiz Ehliyet

İkamet Tezkeresi

Diğer

T.C. Vatandaşları

Diğer Ülke Vatandaşları

Şimdi Yurtdışı Para Transferi Yapın

Gerçekleştirmeyi planladığınız para transferinin detaylarını aşağıdaki ücret hesaplama aracımıza yazarak işlem ücretinizi görüntüleyin. Ardından yapmak istediğiniz işlemin türüne göre size en yakın BPN temsilci noktasını bulun. İşleminizi tamamlamak için en yakın BPN noktasına giderek yurtdışı para transferi işlemlerinizi gerçekleştirin. BPN müşteriyseniz telefonla para transferi yapmak için BPN işlem merkezini arayın.

YURTİÇİ PARA TRANSFERİ

Yalnızca bilgi amaçlıdır, gerçek ücretler farklılık gösterebilir.

YURTDIŞI PARA TRANSFERİ

Yalnızca bilgi amaçlıdır, gerçek ücretler farklılık gösterebilir.

EN YAKIN TEMSİLCİMİZ

EN YAKIN BPN NOKTASI