Yurtdışı Para Transferi

Western Union İşbirliğiyle

ellipse
Temsilcilerimiz SizeEn YakınTemsilcimiz

Western Union İşbirliğiyle 200’den Fazla Ülke ve Bölgeye Para Transferi

BPN ve dünyanın en güvenilir ve köklü para transfer sistemine sahip Western Union işbirliğiyle gerçekleştireceğiniz para transferi işlemlerinde birçok avantaj sizleri bekliyor.

Uluslararası para transferi işlemlerinizi gerçekleştirirken yurtdışı para transferi nasıl yapılır diye düşünüp, yorulmayın. Haftanın her günü geç saatlere kadar açık olan BPN temsilci noktalarında avantajları deneyimleyin:

 • Para transferlerinizi güvenle gerçekleştirin.
 • Yurtdışındaki sevdiklerinize dakikalar içinde para gönderin.
 • Yurtdışından adınıza gönderilen tutarı dakikalar içinde en yakın BPN temsilci noktasından alın.
 • Banka hesabına ihtiyaç duymadan işlemlerinizi özgürce gerçekleştirin.
 • Dünyada birçok ülke ve bölgeye uluslararası para transferi sağlayın.
 • Yurtdışı Para Transferi
 • Yurtdışı Para Transferi
 • Yurtdışı Para Transferi Nasıl Yapılır?
 • Yurtdışı Para Transferi Nasıl Yapılır?

Uluslararası Para Transferi Nasıl Yapılır?

BPN temsilci noktalarından Western Union işbirliğiyle, dakikalar içerisinde, banka hesabına ihtiyaç duymadan para gönderebilir veya paranızı alabilirsiniz.

Yurtdışı para transferi hakkında merak edilen birçok konu başlığı bulunmaktadır. Bunlardan biri; Yurtdışı para transferi nasıl yapılır?

Yurtdışı para transferi ile ilgili sorularınıza yanıt veren ve sizin için çözümler üreten BPN; Türkiye’de bulunan 2.000'den fazla temsilci noktasında uluslararası para transferi yapmanıza olanak sağlar. Yurtdışı para transferi hizmetinden faydalanmak için, işlemlerinizde banka hesabına sahip olmanız gerekmez. İhtiyacınız olan tek şey, geçerli kimlik belgenizi yanınızda bulundurmanız ve eğer alıcı iseniz MTCN kodunu bilmenizdir. Size en yakın BPN temsilci noktasına giderek hizmetimizden dakikalar içerisinde hızlıca faydalanabilirsiniz. Güvenli ve hızlı çözümlerimiz sayesinde, Türkiye'den yurtdışına para transferini sorunsuz ve kolaylıkla tamamlama imkanı sunuyoruz.

Yurtdışı Para Transferinde Üst Limit Nedir?

Paranın gönderilmiş olduğu ülkenin kurallarına göre gönderilebilecek en fazla tutar belirlenir. Türkiye’den yurtdışı para gönderimlerinde en fazla 7.500 USD ya da karşılığı Euro ve TL’ye kadar işlem yapılabilir. Yurtdışı para transferi limiti, ilgili ülkenin koşul ve kurallarına uygun şekilde belirlenmektedir.

Western Union hizmetiyle yurtdışından adınıza gönderilen parayı alırken herhangi bir üst limit bulunmaz. Adınıza gönderilen paranın tamamını alabilirsiniz.

BPN hizmet noktalarından yurtdışına para gönderirken tutarı USD, Euro ya da TL olarak ödeyebilirsiniz. Ayrıca göndereceğiniz tutarın alıcının bulunduğu ülkedeki geçerli para birimlerinden hangisinde alınacağını seçmeniz gerekir.

Aynı zamanda BPN hizmet noktalarında, yurtdışından adınıza gönderilen parayı alırken de karşı tarafın seçmiş olduğu Türkiye’de geçerli TL, USD ve Euro para birimlerinden birinde adınıza gönderilen parayı teslim alabilirsiniz.

 • Yurtdışı Para Transferinde Üst Limit Nedir?
 • Yurtdışı Para Transferinde Üst Limit Nedir?
 • Yurtdışı Para Transferlerinde Hangi Para Birimlerini Kullanabilirim?
 • Yurtdışı Para Transferlerinde Hangi Para Birimlerini Kullanabilirim?

Yurtdışı Para Transferlerinde Hangi Para Birimlerini Kullanabilirim?

BPN – Western Union işbirliğiyle Türk Lirası, USD ve Euro cinsinden para transferleri yapabilirsiniz.

BPN temsilci noktalarından TL, Euro ve USD para birimlerinden biriyle bir çok ülkeye para transferi gerçekleştirebilirsiniz. Seçtiğiniz para birimi, ülkeler arası para transferinizin ulaşma süresini etkilemez.

Finans ya da ödeme hizmetleri kuruluşları ya da herhangi banka yurtdışı para transferi yapmanıza olanak sağlayabilir. BPN; yurtdışı para transferi hizmetini Western Union işbirliğiyle yapması ile öne çıkmaktadır. Yurtdışı para transferi süresine hassasiyet gösteren BPN; müşterilerine Türkiye’de bulunan 2.000'den fazla temsilci noktasında dakikalar içerisinde yurtdışı para transferi hizmeti sunar.

Ülkeler Arası Para Transferi İşlemlerimi Hangi Zamanlarda Yapabilirim?

BPN ile, haftanın her günü, resmî tatillerde hatta geç saatlerde bile yurtdışı para transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Para transferi ihtiyaçlarınız için size en yakın BPN temsilci noktasını ziyaret etmeniz yeterlidir. BPN temsilci noktalarından hızlı ve güvenilir bir şekilde para transfer işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Adınıza yapılan yurtdışından para transferi işlemlerinde size en yakın BPN temsilci noktasına giderek haftanın her günü geç saatlere kadar paranızı alabilirsiniz.

Western Union işbirliğiyle sağlanan yabancı ülkeden para transferi işlemlerinizi BPN temsilci noktalarında hızlıca çözüme ulaştırabilirsiniz. Adınıza gönderilen parayı “yurtdışı para transferi süresi ne kadar” diye düşünmeden dakikalar içerisinde BPN temsilci noktalarından alabilirsiniz.

 • Ülkeler Arası Para Transferi İşlemlerimi Hangi Zamanlarda Yapabilirim?
 • Ülkeler Arası Para Transferi İşlemlerimi Hangi Zamanlarda Yapabilirim?
 • BPN – Western Union İşbirliğiyle Uluslararası Para Transferi
 • BPN – Western Union İşbirliğiyle Uluslararası Para Transferi

BPN – Western Union İşbirliğiyle Uluslararası Para Transferi

Uluslararası para transferi hizmetlerini Western Union işbirliğiyle müşterilerine sunan BPN, yurtdışı para transferi hizmeti kolaylığı nedeniyle benzersiz bir servis olarak öne çıkmaktadır.

BPN; uluslararası para transferi işlemlerini 170 yılı aşkın süredir yaklaşık 500.000’den fazla noktadaki yaygın para transfer ağına sahip olan Western Union ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaktadır.

Günümüzde online uygulamalar ile de internet bankacılığı yurtdışı para transferi hizmeti alınabilmektedir. BPN; Western Union ile işbirliği sayesinde yurtdışından para transferi işlemlerini dakikalar içerisinde gerçekleştirebilmekte, noktada işleminizi gerçekleştirecek görevlileriyle işlemlerinizle ilgili tüm süreçte size destek olabilmektedir.

Size en yakın BPN temsilci noktalarında yabancı ülkeden para transferi işlemlerinizi tamamlayabileceğiniz gibi yurtdışındaki yakınlarınıza yurtdışı para transferi ne kadar sürer diye düşünmek zorunda olmadan para gönderebilirsiniz.

Türkiye'den yurtdışına para gönderme işlemlerinizi, BPN temsilcileri ile rahat ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtdışı Para Transferi Yapmak için Gerekenler

01

18 yaşını doldurmuş olmak

02

Geçerli bir kimlik belgesi bulundurmak

03

TL, USD veya Euro cinsinden işlem yapmak

04

Alıcıysanız Para Transferi Kontrol Numarası`na (MTCN) sahip olmak

BPN ile Para Transferi Yapmak için Geçerli Kimlik Türleri

Tablonun devamını görebilmek için sağa kaydırınız.

Belgeler

Pasaport

Nüfus Cüzdanı

Resimli Ehliyet (TC)

İkamet Tezkeresi

Geçici Koruma Kimlik Belgesi

AB Üyesi Ülkelerin Yerel Kimlikleri

Gümrük Giriş Belgesi

T.C. Vatandaşları

Diğer Ülke Vatandaşları

check
check
check
check
check
check
check
check

YURTİÇİ PARA TRANSFERİ

Yalnızca bilgi amaçlıdır, gerçek ücretler farklılık gösterebilir.

YURTDIŞI PARA TRANSFERİ

Yalnızca bilgi amaçlıdır, gerçek ücretler farklılık gösterebilir.

EN YAKIN TEMSİLCİMİZ

EN YAKIN BPN NOKTASI

Yurtdışı Para Transferi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Western Union dünya genelinde 200’den fazla ülke ve bölgede, 500.000’den fazla hizmet noktasına sahip para transferi hizmeti sunan bir şirkettir. Western Union, 170 yıldan uzun süredir para transferi hizmeti sunmaktadır.

BPN; Türkiye’de yurtdışı para transferi işlemlerini Western Union işbirliğiyle gerçekleştirir. Türkiye'de bulunan 2.000'den fazla BPN temsilci noktasından size en yakın olanına giderek sıra beklemeden yurtdışına para gönderebilir ya da adınıza gelen parayı hızlıca çekebilirsiniz.

BPN temsilci noktalarından yurtdışı para transferi yapmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız, kimlik belgenizi yanında bulundurmanız ve eğer alıcı iseniz MTCN kodunu bilmeniz gerekmektedir. Eğer daha önce BPN temsilci noktalarından işlem yaptıysanız bulunduğunuz yerden BPN işlem merkezini arayarak telefonda para transferi hizmeti ile para gönderimi sağlayabilirsiniz.

Yurtdışından Western Union ile adınıza gönderilen parayı almak istiyorsanız size en yakın BPN temsilci noktasına giderek dakikalar içerisinde ve sıra beklemeden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. BPN temsilci noktaları haftanın her günü geç saatlere kadar Türkiye'de bulunan yaygın hizmet ağı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Yurtdışından adınıza gönderilen parayı BPN temsilci noktalarından hızlıca almak için; 18 yaşını doldurmuş olmanız, geçerli bir kimlik belgesi bulundurmanız ve Para Transferi Kontrol Numarası`na (MTCN) sahip olmanız gerekmektedir.

BPN ile, haftanın her günü, resmî tatillerde hatta geç saatlerde bile yurtdışı para transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Para transferi ihtiyaçlarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmek için size en yakın BPN temsilci noktasını ziyaret etmeniz yeterlidir.

Size en yakın BPN noktasını görüntülemek için tıklayın.

Western Union işbirliğiyle BPN temsilci noktalarında yurtdışına para göndermek için 18 yaşını doldurmuş olmalı, yanınızda geçerli bir kimlik belgesi bulundurmalı, TL, USD veya Euro cinsinden işlem yapmalısınız.

BPN temsilci noktalarında Western Union işbirliğiyle para gönderme işlem ücretlerinizi Ücret Hesaplama modülümüzü kullanarak hesaplayabilirsiniz.

Haftanın her günü geç saatlere kadar Türkiye'de bulunan 2.000'den fazla BPN temsilci noktasından yurtdışı para transferi işlemlerinizi sıra beklemeden tamamlayın.

Yurtdışından Western Union ile adınıza gönderilen parayı size en yakın BPN temsilci noktasına giderek sıra beklemeden, birkaç dakika içerisinde alabilirsiniz. Yurtdışından adınıza gönderilen parayı BPN temsilci noktalarından almak için; 18 yaşını doldurmuş olmanız, geçerli bir kimlik belgesi bulundurmanız ve Para Transferi Kontrol Numarası`na (MTCN) sahip olmanız gerekmektedir.

Tüm şartları sağlıyorsanız size en yakın BPN temsilci noktasına giderek yurtdışı para transferi işleminizi gerçekleştirebilir, adınıza gönderilen parayı alabilirsiniz.

Yurtdışındayken yakınlarınıza ya da arkadaşlarınıza para gönderme ihtiyacınız olabilmektedir. Dünyaca bilinen en köklü şirketlerden olan Western Union ile para transferi işlemlerinizi gönül rahatlığıyla sağlayabilmektesiniz. Western Union ile herhangi bir ülkeden Türkiye’ye para gönderilirken, en fazla ne kadar para yollanabileceği, paranın gönderilmiş olduğu ülkenin kuralları dahilindedir ve bu tutar her ülke için farklılık gösterebilmektedir.

Türkiye'de yurtdışı para transferi işlemlerinde Western Union ile işbirliği içerisinde olan BPN; yurtdışından gönderilen parayı alabilmeniz için haftanın her günü geç saatlere kadar hizmet vermektedir.

Yurtdışı para transferi hizmetlerini Western Union işbirliğiyle gerçekleştiren BPN; Türkiye'de 2.000'den fazla temsilci noktasında yurtdışı para transferi hizmeti sunmaktadır. Yurtdışından adınıza gelen parayı size en yakın BPN noktasına giderek dakikalar içerisinde alabilirsiniz. Yurtdışından Türkiye'ye para göndermek için bulunduğunuz lokasyona en yakın Western Union hizmet noktasına gitmeniz gerekmektedir.

Yurtdışında bulunan Western Union hizmet noktalarını görüntülemek için Western Union web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Türkiye'de bulunan yakınlarınıza yaptığınız para transferi sonrasında alıcı kişi; geçerli kimlik belgesi ve MTCN kodu ile birlikte BPN temsilci noktalarından gönderdiğiniz parayı alabilmektedir.

Western Union para transfer hizmeti, kolaylığı nedeniyle eşsiz bir servis olarak bilinmektedir. Gönderilen para dakikalar içerisinde alıcıya ulaşmakta ve alıcı kolaylıkla parayı çekebilmektedir. Güvenirliği ve işlem hızıyla ön plana çıkan Western Union bir çok kişinin hayatını kolaylaştırmaktadır.

2012 yıllında Western Union ile uzun süreli bir işbirliği yapan BPN; Türkiye’de perakende noktalarında Western Union işbirliğiyle uluslararası para transfer hizmeti vermektedir. Türkiye'de bulunan 2.000'den fazla BPN temsilci noktasında uluslararası para transferi işlemleri hızlı, kolay ve güvenilir yurtdışı para transferine ihtiyaç duyan kişilere sunulmaktadır.

Türkiye'nin dört bir yanında bulunan 2.000'den fazla BPN temsilci noktasında Western Union işbirliğiyle yurtdışı para transferi işlemlerinizi sağlamak için size en yakın BPN temsilci noktasını ziyaret edin.

Paranın gönderilmiş olduğu ülkenin kurallarına göre gönderilebilecek en fazla tutar belirlenir. Türkiye’den yurtdışı para gönderimlerinde en fazla 7.500 USD ya da karşılığı EURO ve TL’ye kadar işlem yapılabilmektedir.

Western Union hizmetiyle yurtdışından adınıza gönderilen parayı alırken herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. Adınıza gönderilen paranın tamamını alabilirsiniz.

BPN hizmet noktalarından yurtdışına para gönderirken tutarı USD, EURO ya da TL olarak ödeyebilmektesiniz. Göndereceğiniz tutarın alıcının bulunduğu ülkedeki geçerli para birimlerinden hangisinde alınacağını seçmeniz gerekmektedir.

BPN temsilci noktalarında, yurtdışından adınıza gönderilen parayı alırken de karşı tarafın seçmiş olduğu Türkiye’de geçerli TL, USD ve EURO para birimlerinden birinde adınıza gönderilen parayı teslim alabilirsiniz.

Türkiye'de bulunan 2000'den fazla BPN temsilci noktasında para transferi işlemlerinizi banka hesabına gerek olmadan hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

BPN ile, haftanın her günü, resmî tatillerde ve geç saatlerde bile yurtdışı para transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapacağınız uluslararası para transfer işlemlerinizde ya da adınıza gönderilen parayı “yurtdışı para transferi süresi ne kadar” diye düşünmeden dakikalar içerisinde BPN temsilci noktalarından alabilir veya gönderebilirsiniz. Para transferi ihtiyaçlarınız için size en yakın BPN temsilci noktasını ziyaret etmeniz yeterlidir.

Size en yakın BPN temsilci noktalarında yabancı ülkeden para transferi işlemlerinizi tamamlayabileceğiniz gibi yurtdışındaki yakınlarınıza, yurtdışı para transferi ne kadar sürer diye düşünmek zorunda olmadan para gönderebilirsiniz.

Hızlı, kolay ve güvenilir para transferi size en yakın BPN noktasında!

Yurtdışı para transferi işlemlerinde Western Union ile işbirliği içerisinde olan BPN; müşterilerine sıra beklemeden ve dakikalar içerisinde işlemlerini tamamlama kolaylığı sunmaktadır. Yurtdışı para transferi işlemlerinizden önce hangi ülkeye, hangi para biriminde para gönderebileceğinizi ve ne kadar para transfer işlem ücreti ödeyeceğinizi öğrenmek için web sitemizde yer alan ücret hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

BPN ve Western Union işbirliği sayesinde Türkiye’den yurtdışı para gönderimlerinde en fazla 7.500 USD ya da karşılığı Euro ve TL’ye kadar işlem yapılabilir. Yurtdışı para transferi limiti, ilgili ülkenin koşul ve kurallarına uygun şekilde belirlenmektedir. Yurtdışı para transferi işlemlerinizi dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Size en yakın BPN temsilci noktalarında yabancı ülkeden para transferi işlemlerinizi tamamlayabileceğiniz gibi yurtdışındaki yakınlarınıza yurtdışı para transferi ne kadar sürer diye düşünmek zorunda olmadan para gönderebilirsiniz.

İŞLEM YAP