Blog
BPN

BPN’den Spora ve Sporcuya Destek!


BPN Ödeme & E-Para Hizmetleri olarak spora ve sporcuya destek veriyoruz. Taekwondo branşında 10 lisanslı sporcumuza başarı yolunda daha emin adım atmaları için arkanızdayız dedik.

Uçtu Savunma Sporları Kulübü’ne kayıtlı 10 sporcumuz 3 - 7 Şubat tarihleri arasında yapılmakta olan 7. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’nda başarı için ter döküyor. Dereceye giren sporcular Milli Takım’a seçilme hakkı kazanacak ve Türkiye’yi İsveç’te yapılacak WTF Başkanlık Turnuvasında temsil etmeye hak kazanacak.

Sporun ve sporcuların desteklenmesi gerektiğine inanıyoruz. Sporcularımızın büyük başarılar elde ederek hayallerini gerçekleştirmesini ve başarılarının gururunu paylaşmayı temenni ediyoruz.


SPORCULARIMIZ


ELİF BEYZA TUNA

  • 2006 İstanbul doğumlu. 3 yıldır Taekwondo yapıyor.
  • 2018 yılı Tokat Şampiyonu, Anadolu yıldızlar ligi gruplar 37 kg Şampiyonu (Artvin),
  • 2018 yılı Anadolu yıldızlar ligi Türkiye yarı finali 41 kg Türkiye 3.Lüğü (Amasya). 
  • 2019 yılı 47 kg Tokat Şampiyonu,
  • 2019 yılı ortaokullar arası guruplarda 47 kg  3.Lük (Rize-pazar),
  • 2019 yılı Anadolu yıldızlar ligi yarı finaller 47 kg 1.Lik (Kastamonu),
  • 2019 Anadolu yıldızlar ligi Türkiye finalleri 47 kg Türkiye Şampiyonu (düzce).
  • 2019 yılı ortaokullar arası Türkiye yarı finalleri 44 kg 3.Lük (ordu), 2019 yılı ortaokullar arası Türkiye finalleri 44 kg Türkiye 3.Lüğü (Konya)
  • 2020 yılı 47 kg Tokat Şampiyonu

MEDİNE AYSU EROĞLU

  • 2003 Sivas doğumlu
  • 2017 Tokat Şampiyonu,
  • 2017 yılı Anadolu yıldızlar ligi yarı finaller Türkiye 3.Lüğü (Gümüşhane)
  • 2019 yılı gençler Türkiye Şampiyonası +68 kg Türkiye 7.Liği (Konya)
  • 2020 yılı büyükler Türkiye Şampiyonası 73 kg Türkiye 7.Liği
  • 2020 yılı +68 kg Tokat Şampiyonu
  • 2020 yılı 7. Turkish Open büyükler milli takım sporculuğu

GONCA YILDIZ

  • 2005 Tokat doğumlu.
  • 201 yılı Tokat Şampiyonu,
  • 2019 yılı Tokat Şampiyonu, 
  • Anadolu yıldızlar ligi gruplar 37 kg Şampiyonu (Artvin),
  • 2018 yılı Anadolu yıldızlar ligi Türkiye yarı finali 37 kg Türkiye 3.Lüğü (Amasya). 2019 yılı 41 kg Tokat Şampiyonu,
  • 2019 yılı ortaokullar arası guruplarda 41 kg  1.Lik (Rize-pazar), 
  • 2019 yılı ortaokullar arası Türkiye yarı finalleri 41 kg 3.Lük (Ordu).
  • 2020 yılı 46 kg Tokat Şampiyonu

PINAR YILMAZ

  • 2008 Tokat doğumlu.
  • 2019 yılı 33 kg Tokat Şampiyonu.
  • 2019 yılı minikler Türkiye Şampiyonası 33 kg Türkiye 6.Liği (Sivas)
  • 2020 yılı 37 kg Tokat Şampiyonu.

MEHMET GÜRER

  • 2008 Tokat doğumlu.
  • 2019 yılı 36 kg Tokat Şampiyonu.
  • 2019 yılı minikler Türkiye Şampiyonası 36 kg Türkiye 2.Liği (Sivas)
  • 2020 yılı 37 kg Tokat Şampiyonu.

YUSUF MELİH GÜLDÜR

  • 2005 Tokat doğumlu.
  • 2019 yılı 53 kg Tokat Şampiyonu.
  • 2019 yılı Anadolu yıldızlar ligi yarı finaller 53 kg 1.Lik (Kastamonu),
  • 2019 Anadolu yıldızlar ligi Türkiye finalleri 53 kg Türkiye 3.Lüğü (Düzce).

ŞULE YILMAZ

  • 2005 Tokat doğumlu.
  • 2018 Tokat Şampiyonu.
  • 2019 yılı 41 kg Tokat Şampiyonu.
  • 2020 yılı 44 kg Tokat Şampiyonu.

AFRANUR BURCU

  • 2001 Amasya doğumlu.
  • 2019 yılı 53 kg Tokat 2.Liği,
  • 2020 yılı 53 kg Tokat Şampiyonu.

BÜŞRA BİLGİ

  • 2005 doğumlu. 2020 yılı 52 kg Tokat Şampiyonu.

NİSANUR SÜER

  • 2005 Tokat doğumlu.
  • 2019 44 kg Tokat 2.Liği,
  • 2020 46 kg Tokat 2.Liği.