TELEFONDA PARA TRANSFERİ

Bulunduğunuz Noktadan

SizeEn YakınTemsilcimiz

Telefonda Para Transferi

Bulunduğunuz noktadan işlem merkezimizi arayarak yurtiçi ve yurtdışı para gönderme işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirin. Telefonda Para Transferi hizmeti ile 2.000 TL altındaki para gönderimlerini gerçekleştirmek için daha önce BPN temsilci noktalarından bir kereye mahsus işlem yapmış olmanız yeterlidir.

Telefondan para transferi yapabilmeniz için kayıtlı müşterimiz olmanız ve doğrulama yapılabilmesi için geçerli bir mobil numara, e-posta hesabı ve adınıza ait bir banka hesabınızın bulunması gerekir. Daha önce BPN’den para transferi gerçekleştirdiyseniz; doğrudan BPN İşlem Merkezi’ni arayarak Telefonda Para Transferi işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

BPN ile Telefonda Para Transferi
Nasıl Gerçekleştirilir?

Bizi Arayın

Daha önce BPN’ den para transferi işlemi yapmadıysanız (BPN müşterisi değilseniz); tek sefere mahsus kayıt oluşturmanız gerekmektedir. BPN müşterisiyseniz kaydınız bulunduğu için tekrar kayıt oluşturmanız gerekmez.

Doğrulama Kodunu Girin

İşlemi sorunsuz şekilde tamamlamanız için geçerli ve güncel olarak kullandığınız bir mobil numaranız olması gerekmektedir. İşlem esnasında bu mobil numaranıza SMS gönderilerek doğrulama sağlanacaktır.

İşleminizi Onaylayın

Toplam tutarı (anapara + işlem ücreti), ilgili BPN hesaplarına kendi adınıza ait bir banka hesabından göndererek işlemi onaylayın.

Para Transferi Yapmak İstiyorum

İşlemlerinizi daha kolay, hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirebilmeniz adına tüm detayları sizin için derledik. Daha önce BPN temsilci noktalarından işlem yapmadıysanız aşağıda bulunan süreçleri bir kereye mahsus tamamladıktan sonra BPN işlem merkezini arayarak bulunduğunuz noktadan telefonla para transferi sağlayabilirsiniz.

BPN MÜŞTERİSİ OLACAĞIM

BPN’den ilk kez para transferi yapacak olan müşterilerimizin ilgili 5549 Sayılı Suç Gelirinin Aklanması ve Terörün Finansmanının Önlenmesi Hakkında Kanunu ve Kanun’un alt düzenlemeleri ile sınırları belirlenen “Kimlik Tespiti” kuralları gereğince en yakın BPN temsilci noktasına giderek kayıt oluşturması gerekir.

BPN temsilci noktaları, size hızlı ve kolay şekilde yardımcı olarak bilgilerinizi tek sefere mahsus kayıt altına alır. Oluşturulan kayıt sonrasında dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden telefonla işlem merkezimizi arayarak yurtiçi ve Western Union işbirliğiyle yurtdışı para gönderme işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu süreç içerisinde tüm bilgileriniz korunur ve güven altında tutulur.

Telefonda Para Transferi, BPN ayrıcalığıyla güvenilir ve kolay bir süreçtir. Tek seferlik kullanıcı kaydınız oluşturulduktan sonra işlem merkezimizin çalışma saatleri dahilinde istediğiniz zaman bizleri arayarak, bulunduğunuz noktadan, güvenilir ve kolay bir şekilde ister yurtiçine, ister Western Union işbirliğiyle yurtdışına para gönderme işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

YURTİÇİ PARA TRANSFERİ

Yalnızca bilgi amaçlıdır, gerçek ücretler farklılık gösterebilir.

YURTDIŞI PARA TRANSFERİ

Yalnızca bilgi amaçlıdır, gerçek ücretler farklılık gösterebilir.

EN YAKIN TEMSİLCİMİZ

EN YAKIN BPN NOKTASI