Telefonda Para Transferi

Bulunduğunuz Noktadan

ellipse
SizeEn YakınTemsilcimiz

Telefonda Para Transferi

Bulunduğunuz noktadan işlem merkezimizi arayarak yurtiçi ve yurtdışı para gönderme işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirin. Telefonda Para Transferi hizmeti ile 2.000 TL altındaki para gönderimlerini gerçekleştirmek için daha önce BPN temsilci noktalarından bir kereye mahsus işlem yapmış olmanız yeterlidir.

Peki telefondan para transferi nasıl yapılır?

Telefondan para transferi yapabilmeniz için kayıtlı müşterimiz olmanız ve doğrulama yapılabilmesi için geçerli bir mobil numara, e-posta hesabı ve adınıza ait bir banka hesabınızın bulunması gerekir. Daha önce BPN’den para transferi gerçekleştirdiyseniz; doğrudan BPN İşlem Merkezi’ni arayarak Telefonda Para Transferi işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

BPN ile Telefonda Para Transferi
Nasıl Gerçekleştirilir?

Bizi Arayın

Daha önce BPN’ den para transferi işlemi yapmadıysanız (BPN müşterisi değilseniz); tek sefere mahsus kayıt oluşturmanız gerekmektedir. BPN müşterisiyseniz kaydınız bulunduğu için tekrar kayıt oluşturmanız gerekmez.

Doğrulama Kodunu Girin

İşlemi sorunsuz şekilde tamamlamanız için geçerli ve güncel olarak kullandığınız bir mobil numaranız olması gerekmektedir. İşlem esnasında bu mobil numaranıza SMS gönderilerek doğrulama sağlanacaktır.

İşleminizi Onaylayın

Toplam tutarı (anapara + işlem ücreti), ilgili BPN hesaplarına kendi adınıza ait bir banka hesabından göndererek işlemi onaylayın.

Para Transferi Yapmak İstiyorum

İşlemlerinizi daha kolay, hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirebilmeniz adına tüm detayları sizin için derledik. Daha önce BPN temsilci noktalarından işlem yapmadıysanız aşağıda bulunan süreçleri bir kereye mahsus tamamladıktan sonra BPN işlem merkezini arayarak bulunduğunuz noktadan telefonla para transferi sağlayabilirsiniz.

BPN MÜŞTERİSİ OLACAĞIM

BPN’den ilk kez para transferi yapacak olan müşterilerimizin ilgili 5549 Sayılı Suç Gelirinin Aklanması ve Terörün Finansmanının Önlenmesi Hakkında Kanunu ve Kanun’un alt düzenlemeleri ile sınırları belirlenen “Kimlik Tespiti” kuralları gereğince en yakın BPN temsilci noktasına giderek kayıt oluşturması gerekir.

BPN temsilci noktaları, size hızlı ve kolay şekilde yardımcı olarak bilgilerinizi tek sefere mahsus kayıt altına alır. Oluşturulan kayıt sonrasında dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden telefonla işlem merkezimizi arayarak yurtiçi ve Western Union işbirliğiyle yurtdışı para gönderme işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu süreç içerisinde tüm bilgileriniz korunur ve güven altında tutulur.

Telefonda Para Transferi, BPN ayrıcalığıyla güvenilir ve kolay bir süreçtir. Tek seferlik kullanıcı kaydınız oluşturulduktan sonra işlem merkezimizin çalışma saatleri dahilinde istediğiniz zaman bizleri arayarak, bulunduğunuz noktadan, güvenilir ve kolay bir şekilde ister yurtiçine, ister Western Union işbirliğiyle yurtdışına para gönderme işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Telefondan Para Transferi Nasıl Yapılır?

Günümüzde para transferi işlemleri farklı alternatifler ile birçok yolla sağlanabilmektedir. BPN; telefonla para gönderme işlemlerini işlem merkezi aracılığıyla sağlayarak müşterilerine evden çıkmadan telefondan para gönderme hizmeti sumaktadır. Bu işlemi sağlayabilmek için bir banka hesabınızın bulunması, kayıtlı müşterimiz olmanız, geçerli bir mobil numara ve e-posta hesabınızın olması gerekmektedir.

BPN; Telefonda Para Transferi hizmeti ile mevcut müşterilerinin işlemlerini kolaylaştırarak bulunduğunuz noktadan telefonla para göndermenizi sağlar. Telefondan telefona para aktarma olarak bilinen ve uygulamalar aracılığıyla sağlanan mobil para gönderme işlemleri BPN telefonda para transferi hizmetine dahil değildir.

Eğer BPN müşteriyseniz; BPN işlem merkezini arayarak sevdiklerinize telefondan para gönderme işlemi sağlayabilirsiniz. Telefonla para gönderme işlemlerini BPN farkıyla hemen deneyimleyin.

Mobil Para Transferi

Bir çok kullanıcı mobil cihazlar, tabletler ya da farklı tarayıcılar aracılığıyla dünyanın her noktasına para transferi işlemi sağlamaktadır. Teknoloji çağının da etkisi ile dijitalleşen dünyada telefondan telefona para aktarma veya mobil para transferi olarak bilinen dijital para transferi işlemleri sürekli olarak sağlanmaktadır.

Mobil para gönderme işlemleri günümüzde cep para gönderme ya da cepten para transferi isimleriyle de karşımıza çıkmaktadır. Bir çok insan para transferini farklı farklı yollarla sağlamakta ve dijital platformlarda bulunan bu kavramlar hakkında farklı ve bazen karmaşık olabilen bilgiler yer almaktadır.

BPN ile para transferleriniz için ihtiyaç duyduğunuz bilgiyi ve hizmeti alabilirsiniz. BPN; müşterisi olmanız ve şartları karşılıyor olmanız kaydıyla telefonda para transferi hizmetiyle bulunduğunuz noktadan işlem merkezini arayarak yurtiçi ve yurtdışı para transferi yapabilirsiniz. Üstelik BPN ile dakikalar içerisinde işleminizi tamamlayarak hızlı ve güvenli bir şekilde paranızı gönderebilirsiniz.

YURTİÇİ PARA TRANSFERİ

Yalnızca bilgi amaçlıdır, gerçek ücretler farklılık gösterebilir.

YURTDIŞI PARA TRANSFERİ

Yalnızca bilgi amaçlıdır, gerçek ücretler farklılık gösterebilir.

EN YAKIN TEMSİLCİMİZ

EN YAKIN BPN NOKTASI