Kampanyalar
BPN
Haziran ayı boyunca tüm yurtiçi para transferlerinde %50 indirimle sadece 5 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’nin 81 ilinden tüm Türkiye’ye para gönderebilirsiniz.

BPN’yle yurtiçi para transferi yapmak için sizin ya da para göndereceğiniz kişinin herhangi bir banka hesabına sahip olması gerekmez. Türkiye’nin dört bir yanındaki 1.300’den fazla BPN temsilcisinin herhangi birine giderek dakikalar içerisinde 5 TL'den başlayan ücretlerle para gönderebilirsiniz.

BPN ile Yurtiçi Para Transferinin Avantajları

  • UYGUN GÖNDERİM ÜCRETLERİ: 1- 30 Haziran 2018 tarihleri arasında sadece 5 TL'den başlayan fiyatlarla para gönderebilirsiniz.
  • BANKASIZ PARA GÖNDERME : Parayı gönderen ve alan kişinin herhangi bir banka hesabına ihtiyacı bulunmaz.
  • MESAİ SAATLERİ DIŞINDA PARA GÖNDERME: Banka ve postanelerin çalışmadığı gün ve saatlerde bile BPN noktalarında para gönderilebilir, adınıza gelen parayı alabilirsiniz.
  • YURTİÇİ TL, DOLAR, EURO PARA TRANSFERİ: TL, Dolar ya da EURO para birimlerinden arzu ettiğiniz birinde para gönderilebilir, ada gelen para alınabilir
  • GÜVENLİ PARA TRANSFERİ: Para transferleri "Para Transfer Kontrol Numarası (MTCN)" ile güvenlidir. Bu numarayı bilmeyen biri parayı alamaz. İşlemlerinizin güvenliği için bu numarayı paranın gönderildiği kişi dışında asla 3. kişilerle paylaşmamalısınız.
  • YAYGIN HİZMET AĞI: BPN'nin 81 ildeki yaygın hizmet ağı sayesinde yurdun dört bir yanına para gönderebilirsiniz.
Yurtiçi Para Transferi Yapmak İstiyorum