Blog
BPN

Yurtdışından Para Gönderme Limiti Nedir?

Dünyanın herhangi bir yerinden Türkiye’ye ya da Türkiye’den dünyanın herhangi bir yerine para transferini güvenilir koşullarda ve en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.Bir mülk satın almak, bir düğün için ödeme yapmak veya öğrenci ücretlerini finanse etmek gibi farklı işlemler için uluslararası para transferlerinizde ihtiyaçlarınıza göre en iyi teklifleri almanıza yardımcı oluyoruz. Yurtdışı para transferlerinde kişisel bir hizmetle süreç boyunca size rehberlik ediyoruz.

Aklınıza gelecek ilk soru elbette para gönderme limitinin ne kadar olduğu olacaktır. WesternUnion ile yurtdışından para transferi alırken herhangi bir alt sınır ya da üst sınır yok. Yurt dışına para gönderirken ise transfer koşullarını ülkenin standartları belirliyor. Yani hangi ülkeye para gönderiliyorsa, yurtdışından para gönderme limiti tutarını o ülkenin kuralları belirliyor.

Yurtdışı Para Transferlerinde Sizi NeGibi Avantajlar Bekliyor?

Türkiye’nin neresinde olursanız olun yurtdışı para transferi hizmetlerimizin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Gelişen teknolojilerle desteklediğimiz para transferi hizmetlerinde size özel transfer kolaylığı sunuyoruz. Özelleştirilmiş transfer hizmeti ile en güvenilir en hızlı transferi yapmanızı sağlıyoruz. Benine gibi avantajlar bekliyor diyorsanız işte sizi bekleyen avantajlar:

 • Banka hesabınıza ihtiyaç duymadan para gönderebilir ve alabilirsiniz.
 • Resmi tatiller, hafta sonları ve mesai saatleri dışında transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Zamandan tasarruf ederken istediğiniz her yerden transfer işleminizi dakikalar içinde yapabilirsiniz.
 • Dünyanın en kaliteli transfer hizmetlerini veren Western Union güvencesini yaşarsınız.
 • İsterseniz TL, istersenizAmerikan Doları, Euro gibi seçenekleri kullanabilirsiniz.
 • Parayı gönderdiğiniz kişinin banka hesabı olmasına gerek yoktur.
 • 200’den fazla ülkeye para gönderebilir ya da alabilirsiniz.
 • 4 dakikada para gönderebilir3 dakikada para transferi alabilirsiniz.

Para transferleri öncesi yurtdışından para gönderme limiti tutarlarının doğru öğrenilmesi ve işlemlerin buna göre başlatılması, işlemlerin hızlı sonuçlanması açısından önemli bir unsurdur.

Yurtdışına Para Göndermenin En İyi Yolu Nedir?

Yurtdışınapara göndermenin en iyi yolu, aşağıdakileri içeren bir dizi faktöre bağlıdır:

 • Ne kadar gönderiyorsun?
 • Ne kadara mal olacak?
 • Ne sıklıkla gönderiyorsun?
 • Gönderdiğin kişi onu nasıl almak istiyor?
 • Paranın oraya ne kadar çabukulaşması gerekiyor?

Tüm soruları basitçe yanıtlayarak size sunduğunuz kolay işlem sisteminden yararlanmanız mümkün. Ne kadar gönderirseniz gönderin en az maliyetle en hızlı şekilde para transferi yapabilirsiniz.

Ücret hesaplama dijital çözüm kolaylığımızı kullanarak ne kadara mal olacağını anında öğrenebilirsiniz. Size verilen MTCN numarası ile transfer işlemlerinizi takip edebilirsiniz. Geçerli bir kimlik sunarak kolaylıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın BPN temsilcisini il ve ilçe seçerek kolaylıkla bulabilirsiniz.Para transferi pazarına hâkim olan Western Union bulabileceğiniz en avantajlı para transferi olanaklarını sunuyor.Yurtdışından para gönderme limiti veya diğer konularda endişe duymadan bizden destek alabilirsiniz.

Yurtdışı Para Transferlerinde Güvenilir Koşullar

Yurtdışından para gönderme limiti, işlemleri yani süreçlerinde paranın koruma altında çok önemlidir. Sadece bu da değil para transferi yapan kişinin kişisel bilgilerininde korunması gerekir.

Yurtdışı para transferi süreçlerinde en güvenilir koşulları yaratıyoruz. Dünyanın en güvenilir para transferi Western Union güvencesiyle sorunsuz para transferi yapabilirsiniz. Güvenli para transferi koşulları hem paranız hem sizin için yaratılan koşullardır.Kişisel Bilgilerin Korunması Kanuna uygun olarak bilgileriniz şifrelenir. Bu bilgilerin korunmadığı durumlarda bilgiler kötü amaçlarla kullanılabilir.Bu nedenle para transferlerinde güvenilir firmayla çalışmalısınız. Para koruma kontrolü transfer sürecinin her aşamasında uygulanır. Bu nedenle de herhangi bir sorun yaşanması mümkün değildir.

Yurt Dışından Para Geldiğinde Parayı Nasıl Alabilirim?

Yurtdışından adınıza gelen para transferleri için BPN temsilcisi size yardımcı olacaktır.Size ne yakın temsilci noktasını mevcut konumunuzu kullanarak bulmanız mümkün.

WesternUnion hizmet noktasında size sunulan para alma pusulasını eksiksiz doldurduktan sonra geçerli kimliğinizle birlikte pusulayı görevliye verebilirsiniz. Görevli kontrolleri yaptıktan sonra paranızı ödeyecektir. Parayı istediğiniz bir para biriminde alma olanağınız da var. İşleminiz çok kısa bir sürede gerçekleştirilir. Size gönderilen parayı almak işte bu kadar kolay. Yurtdışından para gönderme limiti konusunda ya da tüm para transferi soru ve sorunlarınız için BPN Müşteri hizmetleriyle iletişim kurabilirsiniz.