Western Union Para Alma

Western Union Para Alma

Western Union Para Alma

232
Kategori: Para Transferi

Western Union para alma işlemini daha önce denemediyseniz, para çekme işlemleri sizin için zor ve karmaşık bir işlem gibi görünebilir;, ancak son derece kolay ve hızlı bir işlemdir. Western Union, yurtdışı para gönderme ve para alma işlemleri için en çok tercih edilen çözümlerden birisidir. Türkiye’de Western Union ile para alma işlemlerinizi; yurtdışı para transferi işlemlerinde Western Union ile işbirliği içerisinde olan, BPN temsilci noktalarından gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer yurtdışından Western Union aracılığıyla adınıza gönderilen bir tutar var ise size en yakın BPN temsilci noktasına giderek işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz. BPN; Türkiye’nin dört bir yanında bulunan yaygın temsilci ağıyla haftanın her günü geç saatlere kadar hizmet vermektedir. Size en yakın BPN temsilci noktasını bulmak için tıklayın.

Western Union Para Alma Süresi

Western Union ile gönderilen para dakikalar içerisinde alıcıya ulaşmaktadır. BPN; yurtdışı para transferi işlemlerinde Western Union ile işbirliği içerisindedir. Türkiye’de bulunan yaklaşık 2.000 BPN temsilci noktasından adınıza gelen parayı sıra beklemeden alabilirsiniz.

BPN temsilci noktalarından adınıza gelen parayı almak için, geçerli kimlik belgenizi yanınızda bulundurmanız ve MTCN kodunu bilmeniz yeterlidir.

Western Union Para Alma Limiti

Western Union ile  yurtdışından adınıza gönderilen parayı alırken herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. Yurtdışından adınıza gönderilen paranın tamamını size en yakın BPN temsilci noktasına giderek sıra beklemeden alabilirsiniz.

BPN temsilci noktası bulunduğunuz yerdeyse; diğer yöntemlerle zaman ve emek harcamanıza gerek yok demektir. Size en yakın BPN temsilci noktasına gidip para alma işlemini kolay ve hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. En yakın BPN temsilci noktasını öğrenmek için yapmanız gereken BPN’nin temsilcilerimiz sayfası üzerinden temsilci noktalarını kontrol etmektir.

Yurtdışı para transferi işlemlerinde Western Union ile işbirliği içerisinde olan BPN; sıra beklemeden ve güvenilir şekilde gerçekleştirdiği işlemlerle para transferi ihtiyaçlarınız için sunduğu kolaylıklarla öne çıkmaktadır.

Siz de adınıza gönderilen parayı almak için en yakın BPN temsilci noktasını ziyaret edin.

Western Union para alma limiti ne kadar?

Ülkelerin yurtdışına para gönderme kuralları değişiklik gösterebilmektedir. Yurtdışından Western Union ile gönderilen tutar para gönderiminin yapıldığı ülkenin kuralları ve yasalarına göre belirlenmektedir. Yurtdışından Western Union ile adınıza gönderilen tutarın tamamını, BPN temsilci noktalarından alabilirsiniz.

BPN temsilci noktalarında adınıza gelen parayı alabilmek için geçerli bir kimlik belgesi ve MTCN kodunu yanınızda bulunmanız gerekmektedir.

Western Union ile gelen parayı nasıl para alabilirim?

Yurtdışından Western Union ile adınıza gönderilen parayı dakikalar içerinde alabilirsiniz. Adınıza gelen parayı almak için Türkiye’de sayısı yaklaşık 2.000 olan BPN noktalarından, size en yakın olanına giderek gerçekleştirebilirsiniz.

BPN temsilci noktasında gerçekleştireceğiniz para alma işleminizde geçerli bir kimlik belgeniz yanınızda olmalı ve MTCN kodunuzun bilmeniz gerekmektedir.

Size en yakın BPN temsilci noktasını bulmak için tıklayın.