Temsilcimiz Olun

Sıkça Sorulan Sorular

ellipse

Temsilcimiz Olun - Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’de 2.000'in üstünde BPN temsilci noktamız bulunmaktadır. Türkiye’nin her ilinde bulunan temsilci noktalarımızın kolay ulaşabilir durumda olduğu için potansiyel müşterilerin hızlı artma oranı yüksek olacaktır.

İşletmenizde BPN hizmetlerini sunarak hem müşterilerinizi artırabilir hem de ek gelir elde edebilirisiniz.

BPN hizmetlerine işletmenizde yer vererek para transferi ve fatura ödeme yapacak potansiyel müşterileri aslında kendi işletmenize de çekmiş oluyor ve işletmenizde aksiyon almasına ön ayak oluyorsunuz. Böylece müşterileriniz artmış oluyor.

BPN temsilcisi olduğunuzda müşterileriniz artacağı için ek gelir elde edersiniz. Temsilcimiz olmak istediğinizde ise hiçbir temsilcilik ya da bayilik ücreti ödemezsiniz.

Müşteriler gerek BPN ana sitesinden gerek sosyal medya hesaplarından tüm hizmetlere ait bilgileri detaylı şekilde alırlar. BPN temsilci noktalarına gitmeden önce aldıkları ön bilgi ile işlemlerini çok daha kolayca tamamlayabiliyorlar.

Dünyanın en bilinir para transferi ağı olan Western Union işbirliğiyle gerçekleştirilen,  200’den fazla ülke ve bölgede 500.000’den fazla hizmet noktası ağına işletmeniz dahil olur. İşletmenizin iletişim bilgileri BPN ve Western Union web sitelerinde görünür ve müşteriler size kolayca ulaşır. İşletmeniz artık yalnızca işletmenizin faaliyet alanından değil, ödeme hizmetleri müşterileri için de bir nokta olur. İşletmenize ödeme hizmetleri için gelen yeni müşteriler kazanıp, çapraz satış olanaklarınından yararlanarak kendi faaliyet alanınız için de canlılık sağlayabilirsiniz.Mevcut müşterilerinize sunduğunuz hizmetleri çeşitlendirebilirsiniz.

BPN temsilci olmak için; web sitemiz ya da sosyal medya hesaplarımız üzerinden iletişim bilgilerimizle bize ulaşarak, ön başvuruda bulunun. Bölgenizden sorumlu ekip arkadaşlarımız size ulaşacak ve sizi mevcut işletmenizde ziyaret ederek, aklınızdaki tüm soruları giderecek ve süreçle alakalı detaylı bilgilendirmeyi tarafınıza yapacak.

BPN, lisanslı bir ödeme ve elektronik para kuruluşudur, faaliyetlerini T.C. Merkez Bankası denetiminde yürütmektedir.

BPN temsilcisi olduğunuzda herhangi bir temsilcilik ya da bayilik bedeli ödemezsiniz.

BPN, tüm noktalarına noktadaki görünürlüğün sağlanması için görsel materyaller ve markalama çalışmalarıyla destek olur, dijital platformlarda paylaşımlar ve reklamlarla temsilci noktalarının ulaşılabilirliğini arttırır. BPN ve Western Union websitelerinde işletmenizin iletişim bilgilerinin paylaşılmasını sağlar.

Tüm temsilcilerimize eşit şartlarda dijital platformlarda çalışmalar yapılmakta ve tüm reklamlar BPN tarafından sağlanmaktadır.

WU SSS
İŞLEM YAP