Blog
BPN

Banka Hesabım Olmadan Para Gönderebilir Miyim?

Yurtdışı para gönderme işlemlerinde akla gelen ilk soruların başında, banka hesabım olmadan para gönderebilir miyim, sorusu gelir. Bunun cevabı evettir. Yani yurtdışı ve yurtiçi para transferlerinde banka hesabı olmadan para gönderme olanağınız vardır.

Günümüzde artık para transferi konusunda birçok sınır ortadan kalmış durumda. Herhangi bir bankada hesabı olmayan kişiler de kolaylıkla para gönderilebiliyor.Mesafeler ve sınırlar ortadan kalkarken para transferi hızı da oldukça yükseliyor. BPN olarak banka hesabı olmadan para gönderebileceğiniz en güvenilir yolu sunuyoruz.

Tüm dünyada bulunan Western Union hizmet noktalarıyla bağlantımız var. Sadece size yakın temsilcimize girmeniz yeterli olacaktır. İstediğiniz para biriminde isteğiniz yere hızlı ve kolay şekilde para gönderebilirsiniz. Banka hesabınız olmasına gerek yok. İstediğiniz saatte, isteğiniz yerden istediğiniz yere para göndermenin kolaylığını bizimle yaşayabilirsiniz. Firmamız ile banla hesabım olmadan para gönderebilir miyim tarzında sorular artık endişelenmeniz gereken konulardan biri olmayacaktır.

Banka Hesabı Olmadan Nasıl Para Gönderiliyor?

Geleneksel yöntemlerle para göndermenin birçok zorluğu var. BPN para transferi hizmetlerinde tüm bu zorluklardan kurtuluyorsunuz. Western Union uluslararası para gönderme güvencesiyle bankaya ihtiyaç duymadan istediğiniz miktarda istediğiniz yere para gönderebilirsiniz. Banka hesabı olmadan para gönderme işlemini şu şekilde yapabilirsiniz;

  • Öncelikle size en yakın BPN temsilcisini sitemizdeki dijital çözümlerden yararlanarak bulun.
  • En yakın noktadaki temsilcimize gidin.
  • Sizinle ilgilenecek görevli size bir para gönderme pusulası verecektir. Para gönderme pusulasını eksiksiz doldurun.
  • Geçerli bir kimlikle birlikte görevliye verin.
  • Görevli birkaç dakika içinde para gönderme işleminizi gerçekleştirecektir.

Bu kolay beş adım ile para transferiniz gerçekleşecek ve artık banka hesabım olmadan para gönderebilir miyim endişesi yaşamadan para transferlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Hangi Günlerde Para Gönderiliyor?

Sizi oldukça memnun edecek bir özelliğimiz var. Hafta sonları, tatiller gibi günlerde de para gönderme işlemlerinizi yapmanızı sağlıyoruz. İstediğiniz tarihlerde istediğiniz yere para gönderebilirsiniz.

Mesai saatleri gibi kısıtlamalar olmadan bankasız kolay para gönderme işleminizi yapabilirsiniz. BPN müşterilerine en geniş olanakları sunmak için çalışıyor. Her detayda memnun kalmanız için hızlı ve sınırsız para transferi koşullarını sağlıyoruz. Üstelik geniş temsilci ağımızla istediğiniz yerde kolay hizmete ulaşabilirsiniz. Günün her saati sizi sorularını yanıtlayacak müşteri ilişkileri hizmetleri de sunuyoruz.

Yurtdışına para gönderirken de oldukça rahat olabilirsiniz. Çünkü Western Union en geniş para transferini sahip olan firmadır. Tüm dünyada para transferi konusunda ilk sırada yer alan Western Union güvencesinive rahatlığını yaşayabilirisiniz.

Para Gönderirken Bir Limit Var Mı?

Banka hesabım olmadan para gönderebilir miyim sorusu yanı sıra kişilerin en sık sorduğu bir diğer soru ise para gönderme limitleri hakkındadır. Çünkü bu limitler ülkeden ülkeye değişiklik gösteriyor. Yurtdışına para gönderirken göndereceğiniz ülkenin yasal standartları devreye giriyor. Bazı ülkelerin para transferi konusunda belirledikleri limit olabiliyor.

Türkiye’de ise böyle bir limit yok. İstediğiniz kadar para size gönderilebiliyor. İşlem süreleri de standart, dakikalar içinde ve ertesi gün transfer olarak üçe ayrılıyor. Para transferi limiti zaten uygun değilse size bildirilir. Ancak limitlerle ilgili çok da ir sorun yaşamazsınız. Çünkü bankasız transfer ağıda oldukça gelişmiş durumda. Yani tüm ülkelere para göndermek çok kolay. Dakikalar içinde dünyanın bir ucuna az masrafla, çok hızlı para göçerebilirsiniz. Ücret hesaplama işleminizi sitemizden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Para Gönderme Konusunda Sorun Yaşarsam Ne Yapmalıyım?

BPN para gönderme işlemlerinde sıfır sorun garantisini sunuyor. Herhangi bir sorun yaşadığınızda ise bir telefon kadar yakınınızda olduğumuzu unutmayın.İstediğiniz her an bizi arayıp transfer sorununuzu paylaşabilirsiniz. Zaten transferinizi de özel numaranızla takip etmeniz mümkün.

Müşteri hizmetlerimiz her türlü sorunuza cevap vermeye hazırdır. İşlem yaparken de istediğiniz soruları sizinle ilgilenen görevliye sorabilirsiniz. Paranız güvenli ve istediğiniz hızda istediğiniz yere ulaşır.Ayrıca düşüncelerini,isteklerinizi ve şikâyetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından denetlenen yetkili bir firma olarak her konuda memnuniyet garantisi veriyoruz. Size para transferlerinde rehberlik ederken her detayın istediğiniz kalite standartlarında gerçekleşmesini sağlıyoruz. Firmamız ile banka hesabım olmadan para gönderebilir miyim diye düşünmeyin, işlemleri hızlı ve kolay şekilde halledin.